Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Villa Ana Margarida

Villa Ana Margarida

“Life needs pauses”, is het motto van de eigenaar van Villa Ana Margarida in Costa de Lisboa. Daar ben ik het natuurlijk roerend mee eens. Daarom ben ik neergestreken in een van zijn vrolijk geverfde appartementen op zo’n twintig meter boven de zee. Het uitzicht op de stranden van Portugal verveelt nooit.

Vanuit de tuin loopt een klein paadje rechtstreeks naar het strand en ’s avonds zie ik vanaf mijn terras, op spectaculaire wijze de zon in zee zakken. Een uitzicht dat me nooit vervelen zal. Dat geldt vast en zeker ook voor mijn gastheer, die jarenlang gevaren heeft. In en rondom de appartementen zijn allerlei typische kenmerken vanuit de scheepvaart verwerkt. Diverse appartementen hebben ronde scheepsraampjes en een van de villa’s is zelfs als een schip gebouwd. Overal op het terrein vind ik ankers, kompassen, houten zeilbootjes, een oude schroef en dikke touwen. Vandaag voeg ik me bij de beeldige zeemeermin op de rand van het riante zwembad.

Life needs pauses!

Prijzen vergelijken

Villa Ana Margarida is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  717

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Green Max

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Belek? Hotel Green Max is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2775 reizigers beoordelen Hotel Green Max gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Green Max, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Green Max vandaag nog!

Vanaf

 572

Blue Cruise & Titanic Deluxe Belek

Soort:
Heel veel toeristen ontdekken het mooie Turkije tijdens een verblijf in een hotel of appartement. Corendon biedt nu ook de mogelijkheid om dit te combineren: ervaar al het moois wat Turkije te bieden heeft ook vanaf zee en vervolgens in een heerlijk hotel! Deze heerlijke manier van vakantie vieren noemen we een Blue Cruise. Je kunt namelijk je vakantie vieren aan boord van een Turkse gület. Na 7 nachten aan boord, zet je weer voet op vaste bodem en verblijf je in het fantastische 5-sterrenhotel Titanic Deluxe Belek! Een gület is een 100% houten motorjacht traditioneel gebouwd voor cruises langs de kusten van de rustige Egeïsche en Middellandse zeewateren. Deze jachtboten zijn gebouwd om op het dek te leven gedurende de cruise en maximaal van de omgeving en natuur te genieten in de zomer of in het voor- of naseizoen. Aan boord is er een breed dek met plek om te zonnen, binnen- en buiten eetplaats.

Vanaf

 1.945

Appartementen Sorrabona

Soort:
Appartementen Sorrabona ligt perfect! Je hoeft maar een klein stukje te wandelen en je staat al op de lange boulevard. Je bent dus zo op het schitterende, brede strand voor een heerlijke, zonnige dag. Winkeltjes vind je om de hoek en wil je lekker een keer uit eten: op slechts een klein stukje wandelen ligt een gezellig pleintje, waar je verschillende restaurantjes vindt. De appartementen liggen ongeveer 250 meter van Hotel Sorrabona vandaan en zijn netjes ingericht. Voor een frisse duik kun je terecht bij het hotel, net als voor het ontbijt en het diner, indien je dit hebt bijgeboekt.

Vanaf

 282

Arenal Country Inn

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in La Fortuna? Hotel Arenal Country Inn is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's van Hotel Arenal Country Inn, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Costa Rica? Boek jouw vakantie naar Hotel Arenal Country Inn vandaag nog!

Vanaf

 947