Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fly & Go Aqua Hotel Riverside

🇵🇹Portugal
Algarve
aparthotel
Logies en ontbijt
Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/algarve/) Zoals de naam al doet vermoeden, ligt Aqua Hotel Riverside aan de rivier Arade en beschikt over een eigen jachthaven. Mede door de nette kamers en de faciliteiten kun je hier heerlijk ontspannen. Wil je er toch op uit, dan kan dat gemakkelijk met je huurauto. Het centrum van Ferragudo ligt op 1,5 kilometer en met de boot kun je naar het strand.

Fly & Go Aqua Hotel Riverside is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

25 mei 2026, 9 dgn
Amsterdam
 637

Bekijk ook deze aanbiedingen

Tolip El Narges en Spa

Soort:
Op zoek naar een luxe verblijf in Caïro? Het 5-sterren Tolip El Narges Hotel & Spa biedt een oase van comfort en elegantie in de bruisende hoofdstad van Egypte. Met moderne faciliteiten, waaronder een fitnesscentrum, buitenzwembad en een uitgebreid wellnesscentrum, is dit hotel ideaal voor zowel ontspanning als verkenning van de stad. Geniet van culinaire hoogstandjes in het restaurant en ontspan met een drankje aan de bar. Ervaar de perfecte mix van luxe en gastvrijheid bij Tolip El Narges Hotel & Spa. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ontdek het beste van Caïro!

Vanaf

 592

Asion Lithos

Ik sta arm in arm met de inwoners van het dorpje Kato Asites en dans de sirtaki. Na een dansrondje ga ik met Nikos aan tafel zitten. In gebrekkig Engels, en met behulp van handen-en-voeten-werk, vertelt hij me over de tradities en de kracht van dit zonnige eiland. 'Asion Lithos: ruimte, rust én traditie', lacht hij. Uiteraard laat ik me graag onderdompelen in de sfeer van dit eiland, dus de volgende ochtend sta ik bij het krieken van de dag bij hem voor de deur. Het hele verblijf bestaat uit meerdere villa's, gebouwd van traditioneel natuursteen en hout dat hier al eeuwen wordt gebruikt. De villa's zijn ingericht in een traditionele stijl, met comfort en gezelligheid. En dan bedenk ik me: ik wil nog veel meer over dit eiland te weten komen.

Vanaf

 954

Escale Oceania St Malo

Soort:
Dit kusthotel biedt een harmonieuze combinatie van comfort en stijl. De kamers zijn met zorg ingericht, zodat je je direct thuis voelt. Het hotel ligt op korte afstand van het historische centrum en heeft een privétuin met een terras op het zuiden, ideaal om te ontspannen. Daarnaast kun je gebruikmaken van faciliteiten zoals fietsverhuur, privéparkeergelegenheid en de mogelijkheid om picknickmanden te reserveren. Het uitzicht op de baai en het nabijgelegen strand maakt het verblijf extra bijzonder.

Vanaf

 294

Hacienda Fresneda Maria

Soort:

Hacienda Fresneda Maria... wat een leuk adresje! Dit is precies waar ik naar op zoek was en ik voel me dan ook meteen thuis. Ik ben aangekomen in het adembenemende binnenland van Spanje en ben omringd door een waanzinnig landschap, nationale parken en prachtige bergen. Hier ga ik een heerlijke tijd tegemoet!

Op het terras bij het zwembad kijk ik uit over een mooi groen landschap en in de verte zie ik de bergen liggen. Een prachtig gezicht! Vanuit het zwembad heb je hetzelfde panorama, dus ik ga deze week zeker een aantal keer een duik nemen. Mijn kamer is echt heerlijk om in thuis te komen. Lekkere zachte kussens en een fijn bed om in weg te dromen... Bovendien is er overal waar ik kijk gebruik gemaakt van lichte kleuren, wat het geheel een heel rustgevend tintje geeft. Wat ik ook een rustgevend idee vind, is dat het ontbijt inclusief is. Heerlijk rustig de dag beginnen met al het moois om me heen, ik kijk nu al uit naar morgenochtend.

Straks ga ik naar het stadje Antequera om te wandelen door de straatjes vol witte huizen, mooie pleintjes te bewonderen en bijzondere gebouwen te bezichtigen, waaronder het kasteel bovenop de heuvel. Ik ben erg benieuwd! Ik wil ook graag een wandeling maken door een van de natuurparken in de buurt, waaronder El Torcal de Antequera. Dit natuurreservaat heeft een uniek landschap vol rotsen die door de tijd heen opmerkelijke vormen hebben aangenomen. Dat klinkt als een park dat ik graag wil bezichtigen. En omdat ik ook naar Spanje ben gekomen om lekker te eten, ga ik ook zeker vragen waar ik het beste mijn smaakpapillen kan laten prikkelen.

Vanaf

 554