Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

8 dg cruise West Middellandse Zee Oosterdam

8 dg cruise West Middellandse Zee Oosterdam

Stap aan boord van de elegante Oosterdam en ontdek tijdens deze 8 daagse West Middellandse Zee cruise een betoverende mix van culturen, steden en landschappen. Op Ibiza ervaar je niet alleen het bruisende nachtleven, maar ook idyllische stranden en pittoreske dorpjes die de rustige kant van het eiland laten zien. In Alicante wacht de gezellige Explanada boulevard, de levendige jachthaven en het indrukwekkende Castillo de Santa Bárbara, hoog boven de stad gelegen. Málaga verrast met een combinatie van zonovergoten pleinen, het Picasso Museum en de historische Moorse vesting Alcazaba. Tot slot brengt Tanger in Marokko je naar een wereld vol oriëntaalse charme met een doolhof van straatjes in de medina, kleurrijke markten en een adembenemend uitzicht over de Straat van Gibraltar. Aan boord van Holland America Line geniet je van verfijnde service, culinaire hoogstandjes en alle comfort om jouw reis onvergetelijk te maken. Tip van TUI boek het Have It All pakket bij om je cruise All Inclusive te maken.

Prijzen vergelijken

8 dg cruise West Middellandse Zee Oosterdam is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  1.436

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Millennium Premier New York

Verblijven in een aangename accommodatie in New York City? Hotel Millennium Premier New York Times Square is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 217 reizigers beoordelen Hotel Millennium Premier New York Times Square gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Millennium Premier New York Times Square, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Verenigde Staten? Boek jouw vakantie naar Hotel Millennium Premier New York Times Square vandaag nog!

Vanaf

 867

Hotel Atlantique Holiday Club

Soort:

Tijdens een vakantie in Selections Hotel Atlantique Holiday Club kom je niets tekort! De ligging van het hotel is ideaal, je hoeft alleen de prachtige palmentuin door te lopen en je bevindt je op het zandstrand waar je lekker kunt ontspannen op de comfortabele ligbedjes met een drankje van de strandbar. Heb je zin in wat gezelligheid? Neem vanaf het hotel de dolmus naar het hartje van Kusadasi voor een dagje shoppen bij de grote bazaars of bezoek het oude en moderne gedeelte van de stad.

Bij het hotel zelf is er ook genoeg te beleven. De kinderen vermaken zich uren met het animatieteam die de hele dag door de leukste activiteiten organiseert. Het aquapark is de kers op de taart. Hier genieten ze van maar liefst 14 glijbanen en andere waterattributen. Terwijl de kinderen zich uitleven in het waterpark laat jij je heerlijk verwennen in het wellnesscenter. Ga je voor de sauna, hammam of toch een massage?

Vanaf

 511

Pinewood Beach Resort & Spa

Soort:
Verblijf je in dit fijne hotel, dan kom je helemaal tot rust in een waar paradijs. Het hotel ligt aan Galu Beach, dus na het ontbijt loop je zo door naar het strand. Als je liever relaxt aan het zwembad dan kan dat natuurlijk ook. Ook is de omgeving perfect om verschillende watersporten uit te oefenen. In de avond geniet je van heerlijke lokale en internationale gerechten in een van de restaurants. De dag is nog niet voorbij dus je brengt een bezoek aan de spa van het hotel. Dit is nog eens vakantie.

Vanaf

 1.448