Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Les Jardins d’Agadir

🇲🇦Marokko
Agadir
hotel
All Inclusive
Hier voel je de charme van het oude Marokko, met al het comfort van nu. In dit warme, droge deel van het land lijkt dit hotel wel een oase. Hier wuiven de palmbomen je koelte toe en krijgt het gras genoeg te drinken om groen te blijven. Om je heen zie je de stoere muren met mooie poortjes, houtsnijwerk en mozaïek. Dat kan alleen Marokko zijn. Drie keer per dag smul je van het heerlijke eten. Tussendoor kom je in actie op de tennisbaan, werk je aan je sixpack in de fitnessruimte, of pak je een spetterende hoeveelheid waterpret. Zorg dat je wat energie overhoudt voor een avondje karaoke.

Les Jardins d’Agadir is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 januari 2027, 8 dgn
Amsterdam
 625

Bekijk ook deze aanbiedingen

Eden Au Lac

Soort:
Midden in het groen, ligt dit heerlijke hotel. De naam zegt het al, vanuit het hotel kijk je uit over het meer van Echternach. Maak een wandeling naar het centrum of maak gebruik van de pendeldienst van het hotel. Of maak een mooie wandeling door de Gorges du Loup en laat je verrassen door de prachtige natuur.

Vanaf

 289

Ocean Paradise Resort & Spa

Soort:
Bij Ocean Paradise Resort & Spa overnacht je in Afrikaanse rondavels. De kamers zijn modern ingericht. Dit resort is de plek om te genieten van het rustige tempo van het Afrikaanse leven. En te genieten van een prachtig uitzicht over de Indische Oceaan en het resort vanuit de receptie. Jambo!

Vanaf

 1.903

Myrina Beach

Dit moderne hotel ligt direct aan het kiezelstrand in Kolymbia. In de groene tuin zou je bijna verdwalen, zo groot! Daar hoort natuurlijk ook een groot zwembad bij. Genoeg bedjes bij het zwembad om van de zon te genieten. Ook op het strand staan de bedjes voor je klaar. Aan het einde van de dag maak je een mooie wandeling langs het strand. Wat ga je morgen doen? Bezoek je Rhodos stad of ga je het dorpje Kolymbia verder ontdekken. Koop wat souvenirs voor thuis en schuif daarna aan bij het buffet in het hotel. Want ... alles is inclusief.

Vanaf

 1.000