Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

The Londoner

🇲🇹Malta
Sliema
hotel
Logies en ontbijt

The Londoner is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 mei 2026, 8 dgn
Charleroi
 675

Bekijk ook deze aanbiedingen

15 dg cruise Noord Europa Mein Schiff Relax

Soort:
Stap aan boord van de moderne en comfortabele Mein Schiff Relax en beleef een heerlijke 15 daagse cruise langs de adembenemende Noorse kust. Deze route brengt je naar hoogtepunten als het sprookjesachtige Geirangerfjord, het charmante Bergen en de Noordkaap, het noordelijkste puntje van Europa. Of je nu op zoek bent naar rust, avontuur of quality time met het gezin aan boord vind je alles wat je nodig hebt. Geniet van ruime hutten, een uitgebreid wellness aanbod, kindvriendelijke activiteiten én culinaire verwennerij in de vele restaurants. Met een ontspannen sfeer, geen formele dresscodes en volop vrijheid om je dag zelf in te delen, is dit dé ideale reis voor iedereen die op een relaxte manier wil ontdekken, genieten en opladen.

Vanaf

 2.759

Cadiz Paseo del Mar Affiliated by Melia

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Cadiz? Hotel Cadiz Paseo del Mar Affiliated by Melia is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 5731 reizigers beoordelen Hotel Cadiz Paseo del Mar Affiliated by Melia gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Cadiz Paseo del Mar Affiliated by Melia, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Cadiz Paseo del Mar Affiliated by Melia vandaag nog!

Vanaf

 362

Hotel Marulivo

Soort:

Weet je waar ik echt een zwak voor heb? Voor bijzondere plekjes met een verhaal. Hotel Marulivo is niet zomaar een hotel, maar een Italiaanse droom in een 14e-eeuws klooster. Of beter gezegd: de droom van Lea en Massimo Pinto. Een bevlogen koppel dat de deur altijd voor je open heeft staan.

Het romantische toevluchtsoord ligt bovenop een heuvel in het plaatsje Pisciotta en heeft een schilderachtig uitzicht over zee en de olijfgaarden. Oorspronkelijk kochten Lea en Massimo het om het zelf te bewonen. Maar, dachten ze, omdat het plekje te bijzonder is om niet te delen, maken we er liever een Boutique hotel van. Zo kan ook jij hier la dolce vita ervaren. Je overnacht hier in beeldschone kamers met een Marokkaanse twist. En op het terras, hoog boven de zeespiegel, geniet je van een ontbijt of aperitivo met uitzicht op de indrukwekkende natuur.

Vanaf

 897