Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

The Londoner

🇲🇹Malta
Sliema
hotel
Logies en ontbijt

The Londoner is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 december 2026, 8 dgn
Charleroi
 319

Bekijk ook deze aanbiedingen

Odalys Residence Front de Neige

Soort:
Verblijf tijdens je wintersport in Odalys Residence Front de Neige in Les Carroz d'Araches om het echte Alpine-gevoel te beleven. Proef in alle rust de sfeer van Carroz, wat midden in de Alpen is gelegen. Hierdoor zijn zowel het Grand Massif als de pistes van Carroz gemakkelijk te bereiken. Met de gratis shuttle ben je zo in het centrum.

Vanaf

 456

Hilton Vacation Club Flamingo

Verblijven in een aangename accommodatie in Simpson Bay? Hilton Vacation Club Flamingo Beach St. Maarten is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3953 reizigers beoordelen Hilton Vacation Club Flamingo Beach St. Maarten gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hilton Vacation Club Flamingo Beach St. Maarten, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Sint Maarten? Boek jouw vakantie naar Hilton Vacation Club Flamingo Beach St. Maarten vandaag nog!

Vanaf

 1.520

Brussels Marriott Grand Place

Soort:
Dit hotel ligt in het centrum van Brussel. Je wandelt zo naar de Grote Markt waar het altijd gezellig is. Geniet op een terrasje of bezoek het Koninklijk Paleis. De kamers zijn van alle gemakken voorzien en in de sauna is het tijd om heerlijk te relaxen. Of duik je eerst nog even de fitness in? Daarna is het tijd om heerlijk te eten in het restaurant van het hotel. En voordat je je bed opzoekt neem je nog een drankje in de gezellige hotelbar.

Vanaf

 887

Berghof

Soort:
Een gezellig, stijlvol ingericht hotel. Rustig gelegen nabij de gezelligheid die in Söll zeker te vinden is. Ben je op zoek naar een relaxte wintersportvakantie met de mogelijkheid een feestje te vieren na een dag op de piste? Dan is Söll en hotel Berghof de accommodatie voor jou. Iedere dag is er namelijk Happy Hour in de eigen après-ski bar van 15.00 uur tot 17.00 uur. Voor de deur stopt de skibus die je in 2 à 3 minuten naar de skilift brengt.

Vanaf

 241