Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Tenuta Centoporte Resort Hotel

Tenuta Centoporte Resort Hotel

Het is haast alsof ik droom en daarom knijp ik mijzelf even in m’n arm, wanneer ik door de tuin loop van Tenuta Centoporte Resort Hotel. Het is hier zo ontzettend mooi. De tuin is een oase van groen met overal knusse zitjes, een zwembad met Balinese bedden en de zee die op de achtergrond lonkt. 

Niet alleen dit adresje zelf is heel leuk. Ook het historische kustplaatsje Otranto dat even verderop ligt. Hier vind je een wirwar van kronkelstraatjes met traditionele Italiaanse koffiebarretjes, trattoria’s en delicatessenzaakjes, maar ook eeuwenoude schatten en prachtige uitzichtpunten. Na een dag vol indrukken, is het weer fijn thuiskomen en komt de geur van verse pasta je tegemoet. In het restaurant wordt er iedere dag lokaal gekookt. Simpel, maar smaakvol en bereid met verse ingrediënten uit de omgeving. Zin om nog even te relaxen voordat je je bedje inrolt? Reserveer dan de spa helemaal voor jezelf en sluit de dag af met een weldadige massage.

 

 

Prijzen vergelijken

Tenuta Centoporte Resort Hotel is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  845

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Paradise

Verblijven in een aangename accommodatie in Parga-stad? Hotel Paradise is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 124 reizigers beoordelen Hotel Paradise gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Paradise, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Paradise vandaag nog!

Vanaf

 525

Sandy Villas

Dobberen in je (privé)zwembad, zonnebaden op je ligbedje en volop smullen van overheerlijke lokale en internationale gerechten. In Sandy Villas (voorheen Kairaba Sandy Villas) wacht deze luxe op je. Je comfortabele kamer is de ideale uitvalsbasis voor een welverdiende relaxvakantie. Voor welk kamertype kies jij? Naast kamers zijn er zelfs villa's die ruimte bieden aan maximaal 6 personen. Fijn als je met vrienden, familie of je gezin met volwassen kinderen op vakantie wilt. Ga jij deze vakantie lekker luieren en eindelijk uitrusten nu het kan? Sandy Villas is de perfecte plek. Naast lekker zwemmen is er op sport- en ontspanningsgebied genoeg te beleven. Trek je sportoutfit aan en ga voor en work-out in de fitnessruimte, sla een balletje op de tennisbaan of geniet van shows en livemuziek. Buiten het hotel vind je op korte loopafstand een zandstrand en het centrum met winkels, bars en restaurants. Ook de rest van het mooie eiland ligt binnen handbereik. Huur bijvoorbeeld eens een auto. Dit wordt een vakantie om nooit te vergeten.

Vanaf

 962

Hotel Mitsis Selection Laguna

Hotel Mitsis Selection Laguna is een paradijselijk hotel aan het kiezelstrand van Anissaras. Misschien is dit zelfs wel het meest luxe hotel van de toch al luxe Mitsis keten. Buiten een fantastische ligging heeft het imposante hotel ook een heel scala aan faciliteiten en ontspanningsmogelijkheden.

De kamers lijken wel voor een prins of prinses: ze zijn ruim en prachtig gedecoreerd. Sommige kamers bevinden zich in het statige hoofdgebouw. Ook zijn er bungalows, die verspreid over de mooi aangelegde tuin liggen. In die tuin is goed te zien waaraan dit resort zijn naam te danken heeft; er is een 'laguna' met gigantische zeewaterzwembaden en watervallen.

Bij Hotel Mitsis Laguna Beach Resort & Spa vind je allerlei faciliteiten, bijvoorbeeld een prachtig en uitgebreid wellnesscenter maar ook een tennisbaan en tafeltennistafels. Plof lekker neer op één van de stijlvolle ligbedjes om je vakantie ontspannen te laten beginnen. Voor kinderen is er ook veel te doen. In dit all inclusive hotel is werkelijk aan alles gedacht; zo zijn er maar liefst 7 restaurants. Je kunt alle kanten op: van Italiaans en de Kretenzer keuken tot visgerechten en Tex-Mex. Ook is er een crêperie voor een lekker zoet tussendoortje. Bij Hotel Mitsis Laguna Beach Resort & Spa word je echt in de watten gelegd!

Vanaf

 886