Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

La Sorgente

🇮🇹Italië
Savelletri Di Fasano
hotel
Logies en ontbijt

La Sorgente is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

8 april 2027, 8 dgn
Amsterdam
 755

Bekijk ook deze aanbiedingen

Utopia Beach Club

Soort:
Wat is je lievelingskleur, groen of blauw? Bij Utopia Beach Club hoef je niet te kiezen, want dit 5-sterrenresort grenst direct aan de sprankelende zee, maar is óók omringd door prachtige natuur. Deze mooie, rustige ligging in Incekum is al een uitstekende reden om voor Utopia Beach Club te kiezen, maar er is meer: de fijne zwembaden, het all inclusive concept dat 24/7 doorgaat en de veelzijdige sport- en entertainmentfaciliteiten voor jong en oud, dragen er stuk voor stuk aan bij dat jullie hier een onvergetelijke zonvakantie beleven!

Vanaf

 630

Victory Volare

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Side? Hotel Victory Volare is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1986 reizigers beoordelen Hotel Victory Volare gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Victory Volare, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Victory Volare vandaag nog!

Vanaf

 892

Gran Castillo Tagoro Family & Fun Playa Blanca

Soort:
Dit exclusieve familiehotel bij Playa Blanca biedt de perfecte mix van plezier en ontspanning. De kinderen spetteren in Castleland met twee zwembaden en een Splash Park, terwijl jij geniet van hun stralende gezichtjes. Voor jou is er de serene Vitanova Spa met Balinese bedden, een verfrissend zwembad en een hottub. Proef Canarische specialiteiten, Spaanse gerechten en internationale smaken in de vele bars en restaurants. Jij? Jij hoeft alleen maar te genieten.

Vanaf

 1.208

Rosinha’s House

Soort:
Ik kan een zucht van opluchting niet onderdrukken als ik na een stevige wandeling van vier uur mijn huurauto weer zie staan. Even een momentje rust voor mijn voetjes. Toch is er geen plek waar ik mooiere wandelingen kan maken dan op Madeira. De wilde, kleurrijke natuur en de ontelbare wandelroutes vervelen me nooit.

Moe maar voldaan kruip ik achter het stuur en rij naar mijn vakantieadresje, Rosinha's House. Deze prachtige, rustieke villa is aankomende week helemaal voor mij alleen. Toen ik gisteren aankwam, voelde ik mij gelijk thuis. De moderne, witte inrichting met de stenen muren, het privézwembad en het uitzicht op zee. Niet te beschrijven zo leuk.

Ik kan dan ook niet wachten om hier vanavond van de vergezichten te genieten. Eigenaresse Chada gaf mij een tip voor een wijn, die heerlijk is om te drinken tijdens het wachten op de zonsondergang. Deze schijnt adembenemend te zijn… Wat wil een mens nog meer!

Vanaf

 891