Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Scoglio Della Galea Village

Scoglio Della Galea Village

Prijzen vergelijken

Scoglio Della Galea Village is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  594

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Blue Cruise & Villa Sunflower

Soort:
Heel veel toeristen ontdekken het mooie Turkije tijdens een verblijf in een hotel of appartement. Corendon biedt nu ook de mogelijkheid om dit te combineren: ervaar al het moois wat Turkije te bieden heeft ook vanaf zee en vervolgens in een heerlijk hotel! Deze heerlijke manier van vakantie vieren noemen we een Blue Cruise. Je kunt namelijk je vakantie vieren aan boord van een Turkse gület. Na 7 nachten aan boord, zet je weer voet op vaste bodem en verblijf je in het heerlijke Villa Sunflower. Een gület is een 100% houten motorjacht traditioneel gebouwd voor cruises langs de kusten van de rustige Egeïsche en Middellandse zeewateren. Deze jachtboten zijn gebouwd om op het dek te leven gedurende de cruise en maximaal van de omgeving en natuur te genieten in de zomer of in het voor- of naseizoen. Aan boord is er een breed dek met plek om te zonnen, binnen- en buiten eetplaats.

Vanaf

 1.042

Iberostar Selection Kuriat

Soort:
Plezier, luxe en ontspanning in het zonovergoten Monastir in Tunesië, beleef je bij het schitterende Iberostar Selection Kuriat Palace. Dankzij de betoverende ligging aan een prachtig zandstrand komt het met het vakantiegevoel wel goed, en met de 3 zwembaden en diverse waterglijbanen hebben ook de kinderen de tijd van hun leven. Na een dag vol activiteiten kun je je opladen in het wellnesscentrum. Al kun je ook lekker sportief aan de slag op de tennisbaan of in de fitnessruimte. Zo'n veelzijdige, 5-sterren zonvakantie, dat wil jij toch ook? Bekijk snel onze aantrekkelijke deals voor Iberostar Selection Kuriat Palace, boek jouw verblijf en vlieg mee naar Tunesië!

Vanaf

 434

Villa Mamba, Villa El Ranchito By Seric

Soort:

Villa Mamba, Villa El Ranchito By Seric is een plekje dat perfect bij mij past. Ik verblijf op een rustige locatie, en als ik op zoek ben naar een leuk restaurantje om mijn smaakpapillen te prikkelen, dan hoef ik slechts een klein stukje te wandelen. Maar ik kan er ook van genieten als ik de deur niet meer uit hoef na een dag nieuwe avonturen beleven. Ik ontspan bij mijn villa graag met een glas rode wijn en een uitgebreide maaltijd.

Villa Mamba en Villa El Ranchito By Seric zijn modern ingericht en beschikken over fijne faciliteiten die goed van pas komen tijdens deze welverdiende getaway. De lichte tinten zorgen voor een serene sfeer en de woonkamer is comfortabel ingericht. Buiten is het al net zo relaxt, want er zijn ligbedden voor een lange middag in de zon en er is een privézwembad voor een verfrissende duik. Naast ontspannen in je eigen villa ga je er vast ook elke dag een aantal uur op uit en de omgeving leent hier zich perfect voor. Er is zo veel te bewonderen! Het schilderachtige Mijas Pueblo is bijna een must om gezien te hebben, wandelen door de straatjes van Marbella is fantastisch en fietsen door Malaga een leuke afwisseling!

Vanaf

 805