Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Caladune Resort

🇮🇹Italië
Pizzo
hotel
All Inclusive
Verblijven in een aangename accommodatie in Pizzo? Caladune Resort is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 261 reizigers beoordelen Caladune Resort gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Caladune Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Caladune Resort vandaag nog!

Caladune Resort is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

29 mei 2027, 4 dgn
Charleroi
€ 462

Bekijk ook deze aanbiedingen

Escale Oceania St Malo

Soort:
Dit kusthotel biedt een harmonieuze combinatie van comfort en stijl. De kamers zijn met zorg ingericht, zodat je je direct thuis voelt. Het hotel ligt op korte afstand van het historische centrum en heeft een privétuin met een terras op het zuiden, ideaal om te ontspannen. Daarnaast kun je gebruikmaken van faciliteiten zoals fietsverhuur, privéparkeergelegenheid en de mogelijkheid om picknickmanden te reserveren. Het uitzicht op de baai en het nabijgelegen strand maakt het verblijf extra bijzonder.

Vanaf

€ 231

Appartementen Embajador

Soort:

Appartementen Embajador ligt in Fuengirola, een bruisende badplaats in het zuiden van Spanje. Je kunt hier overdag genieten van een heerlijke dag op het strand, dat op slechts 2 minuten loopafstand te vinden is, en 's avonds kun je hier tussen de bars, clubs en discotheken over de 'Paseo Maritimo' wandelen. Met meer dan 300 restaurants is er volop keuze uit de lekkerste gerechten.

Embajador is een geliefd appartementencomplex in een gemoedelijk, Spaans buurtje, waar veel gasten jaarlijks terugkeren. De appartementen beschikken over een ruim balkon. Alle appartementen liggen aan de zwembadzijde. Bovendien hebben ze een kitchenette, zodat je ook de mogelijkheid hebt om zelf een lekkere maaltijd te bereiden.

Er is natuurlijk niets fijner dan af en toe verkoeling te zoeken, wanneer je de warme zonnestralen op je gezicht voelt. Dat kan makkelijk in dit complex met 2 zwembaden, waarvan er één speciaal voor kinderen bestemd is. De ligstoelen en parasols op het zonneterras zien er uitnodigend uit en het werkt dan ook heel ontspannend om hier een boekje te lezen.

 

 

Vanaf

€ 343

Bilder Boutique

Soort:
Een heerlijk hotel in het hart van Bilbao. Vanuit het hotel sta je zo bij de belangrijkste highlights waaronder het beroemde Guggenheim Museum. De kamers zijn ruim en comfortabel en voordat je je bed induikt neem je nog een drankje in de gezellige hotelbar.

Vanaf

€ 400