Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Parc Hotel Leonardo da Vinci

🇮🇹Italië
Limone Sul Garda
hotel
All Inclusive
Uitstekend hotel op basis van All Inclusive, direct gelegen aan het Gardameer. Het hotel ligt in een groot park en het centrum van Limone sul Garda ligt op circa 2 kilometer. Het hotel is middels een tunnel verbonden met het strand en het meer. Naast meerdere zwembaden kun je ook gebruik maken van het privé strand met ligbedden en parasols. Het hotel is perfect voor families, mede door de vele faciliteiten en het animatieteam. Het hotel wordt hoog gewaardeerd door onze gasten en is al jaren een topper in ons aanbod.

Parc Hotel Leonardo da Vinci is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

22 oktober 2026, 3 dgn
€ 172

Bekijk ook deze aanbiedingen

Riviera Seaside Estia

Verblijven in een aangename accommodatie in Benitses? Riviera Seaside Hotel By Estia is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 229 reizigers beoordelen Riviera Seaside Hotel By Estia gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Riviera Seaside Hotel By Estia, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Riviera Seaside Hotel By Estia vandaag nog!

Vanaf

€ 444

Alexander Naxos

Soort:
Zin in een zonnige vakantie op Sicilië? In Giardini Naxos vind je het 3-sterrenhotel Alexander op korte loopafstand van het strand van Recanati. Hier verblijf je rustig terwijl restaurants, winkels en gezellige strandtenten dichtbij liggen. Begin je dag met een continentaal ontbijtbuffet en zoek daarna een plekje bij het buitenzwembad. Rondom het hotel zorgt de tropische tuin voor een heerlijk vakantiegevoel. Ook de ligging is ideaal wanneer je meer van Sicilië wilt ontdekken. Een bushalte richting onder meer Taormina ligt namelijk op steenworp afstand. Van stranddagen tot uitstapjes langs Siciliaanse hoogtepunten: hier wissel je ze moeiteloos af. Boek Hotel Alexander bij D-reizen en ontdek zelf het zonnige oosten van Sicilië!

Vanaf

€ 518

Villa Campo

In de smalle straatjes van Apostoloi lijkt de tijd even stil te staan. Terwijl ik door de groene poort stap, ruik ik de warme geur van kruiden en hoor ik in de verte het zachte geroezemoes van het dorpsplein. Achter de muren van Villa Campo ontvouwt zich een wereld van rust: zonlicht dat over natuurstenen vloeren glijdt, een privézwembad dat glinstert in de middagzon en een terras waar lange avonden vanzelf ontstaan. Hier proef ik het Kretenzische leven - met een glas wijn in mijn hand heb ik het gevoel dat ik even onderdeel ben van het dorp waar de eigenaren zelf opgroeiden.

Villa Campo bestaat uit stijlvolle, modern ingerichte villa's met twee slaapkamers en een privézwembad. Het buitenzwembad met ligbedden en parasols vormt het hart van de tuin. De villa's liggen op slechts ca. 100 meter van het oude centrum van Apostoloi. In het dorp worden regelmatig kooklessen, wijn- en kaasproeverijen georganiseerd. Eliza's gasten worden bovendien verwelkomd met lokale delicatessen, wijn of ouzo en ontvangen kortingsvouchers voor de restaurants van de eigenaren.

Vanaf

€ 822