Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Appartementen Le Tartarughe

🇮🇹Italië
Letojanni
appartement
Logies
Appartementen Le Tartarughe ligt op een perfecte plek: op steenworp afstand van het strand en op slechts een klein stukje lopen van diverse restaurantjes en winkels. Ook als je gezellig een drankje wilt drinken, dan zit je hier op de goede plek, want om de hoek vind je verschillende bars. Daar komt nog bij dat de appartementen netjes zijn ingericht en van alle gemakken zijn voorzien. Zo zijn de appartementen uitgerust met onder andere een tv, airconditioning en keukenfaciliteiten waar je gemakkelijk ’s ochtends een ontbijtje maakt. En dat ontbijtje kun je heerlijk nuttigen op je eigen terras. Er is zelfs gedacht aan een wasmachine, indien je bijvoorbeeld voor een langere periode wilt verblijven. Ideaal!

Appartementen Le Tartarughe is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

14 oktober 2026, 6 dgn
€ 521

Bekijk ook deze aanbiedingen

Castellum Suites

Verblijven in een aangename accommodatie in Rhodos-Stad? Castellum Suites is een luxe 4-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3048 reizigers beoordelen Castellum Suites gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Castellum Suites, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Castellum Suites vandaag nog!

Vanaf

€ 558

Beachscape Kin Ha Villas & Suites

Soort:
Hier begint je vakantie met een glimlach. Comfort en gezelligheid smelten samen in het zonnige hart van Cancun. Ontspan in een suite of villa met Caribische charme en mediterrane flair, omringd door wuivende palmbomen. Plons in het zwembad, laat je verwennen in de spa of proef de lokale keuken in het restaurant. Terwijl de kinderen spelen in de speeltuin, geniet jij van een cocktail onder een schaduwrijke palapa. Golf, winkels en het bruisende nachtleven liggen om de hoek. Zorgeloos genieten was nog nooit zo makkelijk.

Vanaf

€ 1.812

Three Corners Happy Life

Soort:
Het Selections hotel Three Corners Happy Life Beach Resort ligt in duikersparadijs Marsa Alam en behoort tot de populaire Belgische keten Three Corners. Er zijn diverse snorkel- en duikmogelijkheden en allerlei leuke activiteiten voor jong en oud.

Het hotel ligt op een rustig plekje, tussen de Sahara en de kristalblauwe zee. De omgeving is zo rustig, dat als je goed luistert, je de zee kunt horen ruisen en dat het strand vlak voor de deur, speciaal en alleen geschikt is voor gasten van het hotel. Om in de ontspanningsmodus te blijven, biedt het hotel alle voorzieningen die je nodig hebt voor een relaxte vakantie. Zo vind je er bijvoorbeeld een minisupermarkt, een strandbar, twee restaurants en een souvenirwinkeltje. Schuif gezellig aan in de bedouinentent en proef de Egyptische keuken. Wie zin heeft in wat meer actie kan met een duikbril de zee in of zich wagen aan een potje beachvolley.

Waar iedereen enorm 'happy' van wordt bij Three Corners Happy Life Beach Resort, is het waterpark. Hier kun je van maar liefst drie stoere waterglijbanen roetsjen of met je oogjes dicht over de 'lazy river' dobberen! Ook is er een kidssplash waterspeelplein in piratenthema, eindeloos vermaak!

Vanaf

€ 602

Appartementen Miranda

Soort:
Van boven is alles mooier, veel bijzonderder. De lavastranden, de kronkelende weggetjes tussen gele bloemen, de wolken die een dutje leken te doen tussen de bergen. Mijn goede vriendin Ursula en ik zweefden hoog boven La Palma met een parachute. “Was de wereld ooit zo mooi?”, vroeg ik mij af. En toen wees Ursula naar rechts, ik zag een rood dak aan zee glinsteren in de zon. Omringd door palmbomen die de lucht in knalden en iets wat leek op een botanische tuin. Of was ik in de tropen beland? Ik kneep in mijn arm. Maar ondanks dat ik mij zo vrij als een vogel voelde, wilde ik naar beneden, naar de Appartementen van Miranda.

De vlucht in de lucht, die Ursula voor mij had bedacht, bleek eentje met voorbedachte rade. Vlak na de landing stapten we in de auto. “We gaan naar Jens, de eigenaar van Appartementen Miranda”, had ze lachend gezegd. Via het pad in de tuin, waar de palmen en cactussen nog groter en mooier waren dan vanuit de lucht,  liepen we naar eigenaar Jens die net de barbecue naast het zwembad aanstak. “Dat zie je niet van boven hè?”, lachte hij toen hij mij naar de mozaïeken bankjes zag staren. De kolen waren aan het smeulen dus we hadden nog even tijd voor een wandeling. Langs het grote zwembad met de ligbedden, door de enorme tuin, naar de acht studio's met de moderne en kleurrijke inrichting. Ik zuchtte diep. “Voor jou!”, lachte hij en gaf mij de sleutel. “Zie ik je zo terug voor het eten van de barbecue?” zegt Jens tegen mij terwijl ik mijn appartementje aan het verkennen ben.

Ik zit hier nog even op mijn balkon over de oceaan te staren. Het is alsof ik op het dek van een grote boot sta. In gedachten zie ik de beelden van vandaag; ter land, ter zee en in de lucht. Het maakt niet uit, glimlach ik. De wereld van Miranda is altijd mooier, bijzonderder dacht ik terwijl ik terug liep richting de barbecue.

Vanaf

€ 675