Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Club Del Sole Tenuta Primero Grado Family Collection

🇮🇹Italië
Grado
Resort
Logies

Club Del Sole Tenuta Primero Grado Family Collection is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

16 september 2026, 8 dgn
 872

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Ionia Suites

Secrets Hotel Ionia Suites is net als de locatie en de gastvrijheid zeer speciaal te noemen. Dit kleinschalige hotel laat je even de tijd vergeten en vier je vakantie in een unieke omgeving.

De prachtige suites zijn met veel zorg ingericht en bieden een romantische stijl. Fijn om even te relaxen en lekker te genieten van een goede nachtrust. Het relaxen gaat je vast ook goed af in de gezellige bar of op het terras. Bestel een kopje koffie met wat lekkers erbij, het is tenslotte vakantie.

Iedere ochtend begint je dag goed met een lekker ontbijt wat geserveerd wordt in het restaurant op de begane grond. Een buffet staat voor je klaar met traditionele Griekse hapjes en lekkere broodjes. Neem na al dit lekkers plaats op een zonnebedje bij het zwembad. Heel speciaal; het zwembad bevindt zich op het dak van het hotel, wat een uitzicht!

Het mooie centrum van de oude stad Rethymnon met haar leuke steegjes en wirwar van straatjes is niet ver weg. Evenals het strand is niet ver lopen. Geniet ervan en kom terug met mooie herinneringen.

Vanaf

 666

May Flower Apart Hotel

Soort:
May Flower Aparthotel in Alanya is een fijne uitvalsbasis voor wie zon, zee en gemak zoekt. De appartementen zijn ruim en hebben een eigen kitchenette - handig als je 's ochtends liever zelf een eitje bakt. Je loopt zo naar het strand én het levendige centrum van Alanya. Winkels, restaurants en het kasteel op de rots? Allemaal binnen handbereik. Ideaal voor wie graag alles bij de hand heeft, zonder poespas. Ook aan ontspanning is gedacht: neem een duik in het zwembad of pak een drankje bij de bar. Geen zin om te koken? In de buurt zit genoeg lekkers - van döner tot verse vis. May Flower is biedt de basics, maar wel precies wat je nodig hebt voor een relaxte, betaalbare vakantie in Alanya.

Vanaf

 294

Mea Terra & Villa Seven

Terwijl ik met mijn blote voeten op het strand zit tuur ik om mij heen. De frisse zeelucht waait door mijn haren en het zand voelt aangenaam warm onder mijn voeten. Toen ik werd uitgenodigd om in een van de luxe villa's van Mea Terra & Villa Seven te verblijven, was ik meteen enthousiast!

Al eerder bezocht ik samen met mijn vrienden de ruime en modern ingerichte villa's. Ik krijg meteen een glimlach op mijn gezicht als ik terugdenk aan de geweldige vakantie die ik daar heb beleefd. Overdag genoten we van het strand pal aan de villa en s 'avonds bezochten we verschillende dorpjes. Samen hebben we twee weken lang een onvergetelijke tijd gehad…

Tijdens deze vakantie op Rhodos besloot ik toch om in mijn eentje de rust te ontdekken. En dat is gelukt, hier in de privévilla heb ik alle stilte gevonden die ik nodig had voor een ontspannende reis. Met het strand op loopafstand, een verkoelend privézwembad en laat ik nog maar niet beginnen over het moderne interieur van mijn villa! Ik weet het zeker: de komende dagen leid ik hier een luxe luizenleventje!

Vanaf

 1.233