Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Borgo della Meliana

Borgo della Meliana

Soms zou ik willen dat ik acht dagen in een week had. Gewoon om meer te ontdekken en nog meer te genieten. Alleen al daarom werd ik helemaal blij toen ik via via hoorde over Borgo della Meliana. Een eeuwenoude Toscaanse boerderij gelegen op een heuvel, exact in de middeleeuwse driehoek Florence-Pisa-Siena! Een plek die ik natuurlijk niet aan me voorbij laat gaan. Want met zo’n Borgo en die ligging: dat herbergt wel heel veel van het goede van Toscane!

Onderweg ernaartoe merk ik het al: ik wil telkens uitstappen en weet niet waar ik kijken moet, zo mooi. Op de heuvel in de verte ligt Borgo della Meliana. Ik rijd op een mooie weg genaamd de ‘Via Francigena’; de Autostrada del Sole van de middeleeuwen. Een oude pelgrimsroute naar de heilige stad Rome. Ik waan me even terug in de tijd en zie de pelgrims te voet door het Toscaanse landschap trekken.

Als ik aankom bij de Borgo staat eigenaresse Paola me al op te wachten. En zoals het een goede Italiaanse betaamt begint ze meteen passievol te vertellen over haar Borgo della Meliana. Het voormalige typische boerenbedrijf bestaat uit twee eeuwenoude gebouwen die allebei perfect in ere zijn hersteld. Met liefde voor de historie en de Toscaanse cultuur. En dat zie je direct, zowel binnen als buiten. De ruime appartementen zijn luxe, charmant en Toscaans. Paola vertelt me hoe ze de antiekmarkten afstruinde opzoek naar precies het goede meubilair. Het valt me gelijk op: dit is een plek waar je de hele tijd om je heen wilt kijken. De twee zwembaden liggen rustig tussen de Toscaanse heuvels, de eeuwenoude bouw herbergt nu prachtige appartementen. Alles is hier een lust voor het oog. Geen wonder dat de pelgrims deze route kozen. En dan te weten dat hier vlakbij ook Florence, Pisa en Siena liggen. Ik bruis van de energie. Gauw mijn koffers ophalen.

Prijzen vergelijken

Borgo della Meliana is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  637

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Iberostar Waves Creta Panorama & Mare

Hotel Iberostar Waves Creta Panorama & Mare is een kindvriendelijk hotel en gelegen nabij de sfeervolle dorpje Panormos, direct aan zee met toegang tot 2 privé baaien met een zand/kiezelstrand. Aan comfort en luxe kom je hier niets tekort. De poolbar is een populaire bar overdag en het eten is van hoog niveau. Dankzij de vele faciliteiten met onder andere 6 zwembaden, entertainment overdag en in de avond, in de heerlijke Wellness kun je perfect tot rust komen en genieten van een verdiende vakantie. Je kunt in de ochtend heerlijke wandelingen maken door 2 prachtige tuinen van de 2 hotels. Iberostar Waves Creta Panorama & Mare biedt 3 restaurants met een uitgebreid buffet in het hoofdrestaurant, een Grieks barbecue restaurant met heerlijke traditionele Kretenzische gerechten en een Griekse Taverna genaamd Zorbas, hoe kan het ook anders op Kreta. Er is gratis WiFi en de moderne kamers zijn verdeeld over het hoofdgebouw en in de grote tuin met verschillende type bungalows. Elke comfortabele kamer of bungalow heeft uitzicht op de tuin en schitterende palmbomen of op zee. Je kunt tal van sporten beoefenen, zoals minigolf, tafeltennis, petanque, aqua aerobics, aquagym en biljart. Doe nieuwe energie op en geniet van een zorgeloos verblijf in Iberostar Waves Creta Panorama & Mare. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 718

Amethyst Napa

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Ayia Napa? Hotel Amethyst Napa is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1626 reizigers beoordelen Hotel Amethyst Napa gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Amethyst Napa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cyprus? Boek jouw vakantie naar Hotel Amethyst Napa vandaag nog!

Vanaf

 582

Avra Lux Suites

Terwijl ik nip van een lekker glaasje verse jus d'orange, kijk ik mijn ogen uit bij Avra Lux Suites. De zon schijnt fel en ik geniet van het verkoelende water van het zwembad. Het voelt alsof ik de ideale balans heb gevonden tussen ontspanning en verkenning. Straks wandel ik op mijn gemak naar het centrum en ik heb al een taverne op het oog voor een typische Griekse maaltijd.

Avra Lux Suites biedt moderne en luxe suites, ingericht met oog voor detail en comfort. Elke suite is voorzien van een privézwembad en comfortabele ligbedden, perfect om van de zon te genieten. Op slechts 400 meter afstand ligt het zandstrand en het centrum van Gouves, waar de Griekse sfeer volop aanwezig is. In de omgeving vind je gezellige cafés, traditionele tavernes en leuke uitjes zoals het Cretaquarium en een waterpark. Avra Lux Suites is een heerlijke plek om Kreta te ontdekken, met een combinatie van comfort en de authentieke charme van het eiland.

Vanaf

 720

Hotel Aquasis Deluxe Resort & Spa

Soort:

Selections Aquasis Deluxe Resort & Spa is een prachtig ultra all-inclusive resort aan het zandstrand van Didim en is een echt familieparadijs.

De ruim opgezette tuin tussen het hotel en het strand is waar het deze vakantie eigenlijk echt om draait. Er zijn maar liefst drie grote zwembaden te vinden en een aquapark met negen glijbanen! Ook voor kinderen is er een fantastisch waterspeelplein, met alle figuren uit de filmhit Ice Age. Het animatieteam verzorgt leuke activiteiten voor jong en oud zodat het een vakantie wordt om nooit meer te vergeten.

De kamers zijn stuk voor stuk stijlvol ingericht. Of je er nu samen even tussenuit gaat of met het hele gezin, voor iedereen is er een passende kamer te vinden. De 'lake rooms' liggen rondom het zwembad van maar liefst 5000 vierkante meter, een bijzonder verblijf. Hier kun je vanaf het balkon al gelijk het water in plonzen.

Lekker eten kan in het buffetrestaurant of in een van de zes à la carte restaurants. Hier heb je een ruime keus aan verschillende gerechten. Waar heb jij vanavond zin in? Aziatisch, Italiaans of toch lokale Turkse gerechten? Om de dag af te sluiten kun je een lekker drankje doen bij zes verschillende bars.

Vanaf

 510