Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Su Lithu

🇮🇹Italië
Bitti
hotel
Logies en ontbijt
Ik kon het niet geloven toen Dario me vertelde dat zijn hotel ‘Su Lithu’ nog geen 10 jaar oud is. De sfeer, vorm, de aankleding: het lijkt alsof het altijd zo geweest is en nooit anders had moeten zijn.

Het is met 18 kamers niet te groot en niet te klein, heeft een restaurant met Sardijnse specialiteiten en je drinkt er wijn van eigen land. De tuin heeft een zwembad en biedt schitterend uitzicht over het nabijgelegen dorpje Bitti. Allemaal heel mooi, maar dat was niet wat me zo raakte. Ik kon mijn vinger er niet op leggen wat het was. Totdat Dario me de reden onthulde.

Niet ver van Bitti woonde ooit de dichteres Grazia Deledda. Onder de indruk van haar boeken besloten Dario en zijn familie om Grazia en haar romantische gedichten als inspiratiebron te gebruiken voor het hotel. Wie goed kijkt, zal zien dat hier en daar verwijzingen te vinden zijn naar Grazia en haar werk. En mocht je ’t niet meteen kunnen vinden of begrijpen, dan zal Dario het je maar al te graag uitleggen. En geloof me, ookal versta je geen woord Italiaans, Dario weet Grazia’s gedichten zó voor te lezen dat je precies begrijpt wat ze bedoeld heeft.

Hotel Su Lithu is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

12 oktober 2026, 8 dgn
Charleroi
€ 750

Bekijk ook deze aanbiedingen

Los Cardones Boutique Village

Soort:
Omringd door de groene flora vind je ruime appartementen en bungalows, een ware oase van rust en ontspanning. Binnen 3 minuten sta je op het gouden zandstrand en duik je de Atlantische Oceaan in. Of plons in het zwembad en geniet van de zon op het solarium met je favoriete cocktail. Er zijn genoeg mogelijkheden tot ontspanning. Wandel naar het bruisende stadscentrum en ontdek de Canarische keuken in een van de vele restaurants. Voor een adrenalinerijke dag bezoek je het grootste waterpark van Europa, waar eindeloos waterplezier gegarandeerd is. Sluit de dag af bij de bar en geniet van de ontspannen sfeer met een lokale Spaanse wijn.

Vanaf

€ 567

Village Gaulois

Soort:
Le Village Gaulois is een schitterend gelegen domein aan de rand van het gezellige bergdorpje Saint François Longchamp, tegen de helling gebouwd en via trappen te bereiken. Het bestaat uit een residentie van vier gebouwen met appartementen en een 60-tal vrijstaande en geschakelde chalets. De inrichting is eenvoudig, maar sfeervol door het gebruikte hout. Hier is het in rust genieten van een wintersportvakantie. Alles wat je nodig hebt vind je in de nabije omgeving: piste, skilift, winkels, restaurant en bar. Het zwembad en de sauna's zorgen voor ontspanning na een dag in de buitenlucht.

Vanaf

€ 375

Akdeniz Beach

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Oludeniz? Akdeniz Beach is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 74 reizigers beoordelen Akdeniz Beach gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Akdeniz Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Akdeniz Beach vandaag nog!

Vanaf

€ 578

Del Levante

Soort:
Je verblijft vlak bij het centrum van Torre Canne én direct aan het zandstrand. Kies je voor een kamer met zeezicht? Dan kijk je uit over de kustlijn en de skyline van Torre Canne. Het strand loopt langzaam af in zee, perfect voor gezinnen met kinderen. Eerdere gasten zijn lovend over de gastvrijheid van het personeel. Laat je in de watten leggen en geniet van je vakantie in Puglia.

Vanaf

€ 784