Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Blu e Verde

🇬🇷Griekenland
Vasilikos
appartement
Logies

Zal ik eens een geheimpje delen? Ik ben verliefd op een van mijn nieuwste ontdekkingen. Dit smaakvolle adresje heeft een unieke & centrale ligging: omringd door veel groen, maar toch op een steenworp afstand van het charmante centrum en het zandstrand van Vassilikos.

Overnachten doe je hier in de studio’s en appartementen die eruitzien om door een ringetje te halen. In het interieur is er veel gebruik gemaakt van neutrale kleuren en materialen. Ook hebben alle appartementen een fijn eigen terras voor wat privacy. Geniet van het mooie zwembad of ga erop uit om Zakynthos te ontdekken. Bezoek de vele paradijselijke stranden die dit unieke eiland je te bieden heeft. Vergeet ook zeker Cameo Island niet te bezoeken; dit kleine eilandje is door middel van een loopbrug verbonden met het vaste land.

Blu e Verde is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

17 april 2027, 8 dgn
Weeze
 603

Bekijk ook deze aanbiedingen

Fiesta Inn Playa Del Carmen

Soort:
Feestelijk genieten zo ziet de ultieme vakantie eruit. Gelukkig ben je bij hotel Fiesta Inn Playa del Carmen in Mexico daarvoor aan het juiste adres. Met de modern ingerichte kamers en de infinity pool op het dak is het ontspannen je wel erg makkelijk gemaakt. Ga lekker languit liggen op een van de ligbedden en vergeet niet ondertussen goed de hydrateren. Aan de bar bestel je een lekkere margarita cocktail of een koude fisdrank. En voor een lunch of het diner hoef je niet de deur uit. Want Fiesta Inn Playa del Carmen biedt in haar eigen restaurant een heerlijk menu aan. Zin in een stranddag? Gooi wat spullen in je strandtas en loop op je gemak naar het strand. Met 10 minuten wandelen sta je met je voeten in het zand.

Vanaf

 955