Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Elke ochtend in Villas Pnoes begin ik met een glimlach. De rust en de geur van kruiden uit mijn eigen tuin omarmen me meteen. Ik wandel naar mijn privézwembad en kijk uit over de baai van Vassiliki – het uitzicht is adembenemend. De lucht is fris, het zonnetje schijnt, en het enige geluid is het ruisen van de bomen. In de keuken wacht een mand met lokale lekkernijen: vers sinaasappelsap, jam en een goed kopje Griekse koffie. Het voelt als een privéparadijs, waar groenten en fruit direct uit de tuin komen. Ik voel me hier helemaal thuis, in deze oase van rust en natuur.
Villas Pnoes in Vassiliki biedt een unieke ervaring van rust en vrijheid, te midden van de ongerepte natuur van Lefkas. De drie villa’s, Panthea, Mellita en Agrilia, liggen omgeven door olijfbomen, fruitbomen en kleurrijke bloemen. De stenen muren geven de villa’s een landelijke charme, terwijl het moderne comfort voor luxe zorgt. Elke villa heeft een privézwembad met een spectaculair uitzicht over de baai en de vallei. Je kunt genieten van verse producten uit de moes- en kruidentuin van elke villa. Villas Pnoes is de ideale plek voor wie op zoek is naar ontspanning, natuur en luxe.
Hotel Playadulce ligt vlak bij het strand: je hoeft alleen maar de weg over te steken en je staat al op de boulevard. In de buurt vind je een aantal goede restaurants, maar met name in de haven 2 km verderop is er veel te beleven.
Voor een frisse duik heeft Hotel Playadulce een zwembad met waterval en jacuzzi en de waterpret voor kinderen begint in het kinderzwembad met waterglijbanen. Om de smaakpapillen te prikkelen kun je terecht in het Andalucía buffetrestaurant.
Houd je van activiteiten, dan zit je hier goed, want er is een spetterend animatieprogramma. Voor de allerkleinsten begint het feest al direct in de ochtend want dan kunnen zij ontbijten met mascotte Delfi. Later op de dag worden er voor hen leuke spellen en thema-feestjes georganiseerd bij de miniclub. Ook als je al wat ouder bent zijn er verrassende activiteiten: van familiespellen en karaoke tot 80's disco shows en Caribische avonden. Thema's worden niet alleen uitgewerkt op feestjes, er is zelfs een aantal kamers helemaal omgetoverd tot het Wilde Westen. De foto's in deze kamers zijn van films die (deels) in de regio zijn opgenomen. Perfect voor de cowboys en girls onder ons.