Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Olea All Suite

🇬🇷Griekenland
Tsilivi
hotel
Logies en ontbijt
Geniet op Zakynthos volop van rust en privacy tijdens een vakantie bij Hotel Olea All Suite. Dit 5-sterrenhotel in Tsilivi is gelegen op een heuvel, waar je bent omringd door olijfbomen én een mooi panoramazicht hebt op de Ionische Zee. En als jou dat nog niet genoeg ontspanning bezorgt, dan heb je het schitterende zwembadcomplex nog niet gezien… Met zwembaden op verschillende hoogtes, prachtige zonneterrassen en zachte Balinese ligbedden is dit een echt paradijs! Eén van de luxe loungeplekken heeft zelfs zand als ondergrond, waardoor het net lijkt alsof je op het strand bent. Al is het échte strand ook niet ver weg: een pendelbus brengt je er gratis naartoe. Lig jij in gedachten al met een cocktail in je hand op het terras van Olea All Suite? Bekijk dan snel de prijzen, boek jouw reis en wie weet verwelkomen we jou binnenkort!

Olea All Suite is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

3 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
 1.144

Bekijk ook deze aanbiedingen

Regina

Soort:
Op zoek naar een fijne stedentrip in het hart van Fátima? Het 3-sterren Hotel Regina ligt op een toplocatie voor wie de stad wil ontdekken én comfortabel wil overnachten. Dit charmante hotel ligt op loopafstand van het wereldberoemde Heiligdom van Fátima, waardoor je letterlijk midden in de beleving zit. De warme, gastvrije sfeer en moderne faciliteiten maken het een heerlijke uitvalsbasis. Of je nu komt voor cultuur, geschiedenis of gewoon voor een paar dagen weg, hier zit je goed. Begin je dag met een lekker ontbijt en wandel zo het centrum in. Na een dag vol indrukken is het fijn thuiskomen in het gezellige hotelrestaurant of aan de bar. Alles is tot in de puntjes verzorgd, zodat jij alleen maar hoeft te genieten. Klinkt goed? Boek dan snel jouw stedentrip naar Hotel Regina!

Vanaf

 328

NH Leeuwenhorst

Soort:
Vervelen in Noordwijk? Nee hoor, dat hoeft helemaal niet en al helemaal niet in het 4 sterren NH Leeuwenhorst. Het hotel ligt aan de rand van Noordwijkerhout en bevindt zich in een gebied met prachtige tulpenvelden. Pak je strandtas in en fiets een paar kilometer voor een heerlijk dag aan het strand in Noordwijk. En na een dag zon en zee is het terras van één van de strandtenten dé plek voor sunset. Dineer in Noordwijk aan Zee, of geniet van de keuken van het hotel. En voor wie wil is er nog voldoende vertier in de bar. Leiden is met de bus in ca. 20 minuten te bereiken. Hier is het heerlijk slenteren langs de grachten. Maar vergeet ook niet een bezoek te brengen aan het Rijksmuseum voor Oudheden. Genoeg te beleven en te ontdekken!

Vanaf

 204

Thon Hotel Orion

Soort:
Bij dit hotel zit je goed voor je stedentrip naar Bergen. Musea, kabelbaan en de vismarkt zijn allemaal lopend te bereiken. Hoe fijn is dat? Na een drukke dag in de stad geniet je van een drankje in de gezellige lounge van het hotel. De kamers zijn comfortabel ingericht en bieden een prachtig uitzicht op de stad of het water. Hier wil je niet meer weg.

Vanaf

 920

Burasari Phuket Resort

Soort:
Zodra je dit hotel binnen wandelt, waan je je in een compleet andere wereld. Het populaire, prachtige Patong Beach is om de hoek. Of plons in een van de zwembaden voor wat afkoeling. Je voelt je hier meteen thuis. Ben je op zoek naar wat meer levendigheid? Op loopafstand zijn volop barretjes, restaurants en winkels op de alom bekende Bangla Road te vinden. Sawadee Ka!

Vanaf

 1.232