Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Hotel Gaia In Style is een volledig gerenoveerd hotel op ongeveer 300 meter van het zandstrand. Het is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Het kleinschalige hotel is adults only, dus ideaal voor stellen en/of vrienden die echt even helemaal willen ontspannen. Alle maaltijden en veel drankjes zijn inclusief, ideaal en zo hoef je nergens over na te denken.
Bij het zwembad dommel je lekker weg op een ligbed en geniet je van de fijne sfeer. Wil je er een keer op uit? Je wandelt zo het centrum van Tigaki in. Dit is een klein plaatsje met leuke bars, winkeltjes en een heerlijk en vooral lang zandstrand. Of pak de fiets en fiets langs de mooie kust.
In je hotelkamer kom je lekker tot rust, niet alleen de bedden zijn fijn maar zeker ook de sfeervolle inrichting. Alle kamers hebben een balkon en reserveer je een kamer met zeezicht dan kijk je uit over de prachtige azuurblauwe zee. Je gaat in dit hotel een mooie tijd tegemoet!
Op een van mijn laatste dagen die ik in de Costa de Lisboa doorbracht, was ik vastberaden een dagje te gaan leren surfen. Carlos wist al hoe het moest, maar nu moest hij mij nog overtuigen om het koude water in te gaan. We reden richting Ericeira, één van Portugals meest bekende surfplekken. Toen we daar aankwamen moest ik even slikken. Voor me lag een ruige kust, met toch wel iets te hoge golven. Dit is misschien net te ambitieus. Toch overwon mijn nieuwsgierigheid het van de angst.
Na een uurtje op mijn surfplank gestaan te hebben, sprak Tiago me aan. Ik moest wel erg moe zijn. Hij had me blijkbaar zien stoeien met de hoge golven. We raakten aan de praat en het duurde niet lang voordat hij vroeg of we zin hadden om een hapje mee te eten. Hij wilde ons trakteren op een Caldeirada, een typische Portugese visschotel. Dat hoefde hij geen tweede keer te vragen. Na zo'n energieverslindende dag krijg je honger. Carlos en ik sprongen in het Fiatje en reden achter Tiago aan. Na enkele kilometers rijden, zagen we vier schitterende appartementjes die omringd werden door dennenbomen, palmbomen en fruitbomen. Tiago wist me te vertellen dat ze net nieuw zijn. Ze zijn voor verhuur gebouwd. Dit heerlijke plekje moet ten slotte gedeeld worden. Daar heeft hij helemaal gelijk in!