Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Maria Lambis

🇬🇷Griekenland
Stalis
appartement
Logies
Wat een fijne plek in Stalis. Appartementen waar je je direct thuis voelt. Dan hebben we het nog niet over de ligging gehad. Binnen een paar minuten sta je met je voeten in het zand, maar ook het gezellige centrum van Stalis is dichtbij.

Maria Lambis is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

24 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
€ 681

Bekijk ook deze aanbiedingen

Residence Diar Lemdina

Soort:
Midden in de medina van Hammamet beland je in een sprookje. De Arabische sfeer? Magisch. Zoek een comfortabel ligbed bij het zwembad in één van de twee binnenplaatsen. Even aan helemaal niets denken, behalve aan wat je vanavond gaat eten. Met de All Inclusive formule kies je uit meerdere themarestaurants. Wordt het Italiaans, Marokkaans of Mediterraans? Geen zin in de zon? Duik de gezellige medina in. Struin langs de kraampjes met aardewerk en trakteer jezelf op een kopje verse muntthee. De bonus gratis toegang tot amusementsparken in de buurt én een museum.

Vanaf

€ 533

Copthorne Tara

Ontdek Londen vanuit het comfortabele 4-sterrenhotel Copthorne Tara in de populaire wijk Kensington. Dit hotel ligt op steenworp afstand van Kensington High Street met volop winkels, restaurants en gezellige cafés. Ook bekende wijken zoals Notting Hill en Knightsbridge bereik je gemakkelijk. Dankzij metrostation High Street Kensington op korte loopafstand ontdek je de stad zonder moeite. Wandel naar Hyde Park, bewonder Kensington Palace of bezoek de beroemde musea van Londen. Na een dag sightseeing geniet je van een diner in een van de restaurants of een drankje aan de bar. Boek jouw stedentrip naar Hotel Copthorne Tara snel bij D-reizen!

Vanaf

€ 255

B&B Hotel Lille Centre Grand Palais

Soort:
Dit hotel biedt een comfortabele en betaalbare uitvalsbasis, ideaal als tussenstop of voor een langer verblijf. De ligging is gunstig, vlak bij de metro, waardoor je snel in het centrum bent. De auto parkeer je gemakkelijk bij het hotel. Dit maakt het niet alleen een praktische keuze voor een stedentrip, maar ook voor wie op doorreis is naar een andere bestemming.

Vanaf

€ 188

Anemones Villas

Ik kijk nog eens goed op het naambordje. 'Villa Nisa' staat er, in sierlijke letters. Wat leuk, de villa is vernoemd naar de beeldschone nimf Nisa uit de Griekse mythologie. Meteen denk ik aan de naam die op het hek stond, waardoor ik naar binnen ben gekomen: Anemones. Het sprak me aan omdat ik aan de bijzondere windbloem dacht, maar dat ik er nu pas opkom! Ook Anemones was een van de illustere nimfen uit oude Griekse verhalen, op wie het halve mannelijke godenrijk een oogje had. Ik word er nieuwsgierig van, wat is dit voor plek?

Met mijn tas nog in mijn hand kijk ik het terrein rond. Betere villanamen hadden ze niet kunnen verzinnen. Het is hier ook echt beeldschoon. Vijf villa's staan verspreid over het terrein en hebben allemaal een zee van grond om zich heen, met daarop veranda's, een privézwembad en gezellige bloemen en planten. Mijn blik glijdt langs het dichtstbijzijnde zwembad en daar zie ik 'm: de fonkelend blauwe, Ionische zee. Voordat ik er erg in heb, voel ik dat mijn tas wordt afgepakt. Het is de eigenaar, die me tegemoet is gelopen. “Welkom in Anemones Villa's! Ik zie dat je het uitzicht al bewonderd hebt. Houd je van de zee? Dan laat ik je straks de stranden hier beneden zien. Het is maar een kwartiertje rijden.”

Hij steekt de grasrijke tuin over en gaat me, via een stenen pad, voor naar een van de villa's. Ik kijk om en zie beneden een stadje liggen. Zou dat Lefkada zijn, de hoofdstad? Bij de villa aangekomen kijk ik meteen op het naambordje. 'Kallisto.' Ik grinnik inwendig. De nimf der nimfen. Dat belooft wat.

Vanaf

€ 1.036