Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

DIAS By Azul Collection

🇬🇷Griekenland
Rethymnon
hotel
Halfpension
Zin in een ontspannen zonvakantie op Kreta? In het gezellige Adele verblijf je in het sfeervolle 3-sterrenhotel Galeana Beach. Dit kleinschalige familiehotel ligt op steenworp afstand van het strand en vormt de perfecte uitvalsbasis voor een relaxte vakantie onder de Griekse zon. Neem een verfrissende duik in het zwembad of zoek een plekje op het zonneterras met een drankje van de poolbar. Ook Rethymnon ligt vlakbij en bereik je eenvoudig met de bus die direct voor het hotel stopt. Dankzij de warme sfeer en fijne ligging voel je je hier meteen thuis. Voor gezinnen is er een apart kinderbad en een speeltuin aanwezig. Of je nu wilt ontspannen aan zee of de omgeving wilt ontdekken: bij Galeana Beach zit je helemaal goed. Boek jouw vakantie naar Kreta snel bij D-reizen!

DIAS By Azul Collection is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 september 2026, 8 dgn
Brussel
 503

Bekijk ook deze aanbiedingen

Albor Suites

Soort:

Gran Canaria heeft mijn hart gestolen. Ik hou van de goudgele zandstranden, de wiegende palmbomen en de zon die hier bijna het hele jaar door schijnt. Dit keer verblijf ik midden in de natuur, in de prachtige Albor Suites vlak bij het dorpje Santa Brígida. Onderweg ben ik nog even gestopt bij de lokale markt voor een paar lekkere kaasjes en een flesje wijn, dus de vakantie kan nu echt beginnen!

Albor Suites is al sinds het begin van de 20e eeuw in handen van de familie Bordes en is zelfs aangewezen als 'beschermd erfgoed' door de gemeente. Toch voelt het hier allesbehalve ouderwets aan. Dat komt mede doordat de familie veel waarde hecht aan duurzaamheid. Je hebt hier dan ook groene stroom en een oplaadpunt voor je elektrische auto. Er zijn in totaal zes stijlvolle suites in de gekleurde gebouwen, met daaromheen een prachtige tuin vol sier- en fruitbomen. Het zwembad en de barbecue maakt het vakantieplaatje voor mij compleet. Wil je de omgeving ontdekken? Stap dan in je huurauto en breng een bezoek het natuurmonument van Bandama. Ben je een wijnliefhebber? Dan is 'Casa del Vino' in het centrum van Santa Brígida een aanrader. Hier kun je de lekkerste wijnen proeven uit de regio.

Vanaf

 706

Aqua

Soort:
Welkom in hotel Aqua. De warme en moderne inrichting van hotel Aqua en de gastvrijheid zorgen dat je volledig kunt ontspannen. Geniet van de wellness, het lekkere eten en de fijne sfeer. Het binnenbad is volledig vernieuwd, evenals de kamers.

Vanaf

 553

Menorca Flomertor 1

Soort:

Ik denk niet dat het uitzicht van Menorca Flomertor 1 op het Spaanse eiland Menorca ooit went. De groene heuvels met daarboven de strakblauwe lucht geven mij het gevoel alsof ik in een schilderij zit.

Je vindt Flormentor 1 op een rustige plek in de buurt van Ciutadella de Menorca, aan de westkust van Menorca. Deze prachtige villa is gebouwd van natuurlijke materialen en hij is bovendien met heel veel liefde ingericht. Je proeft bij aankomst dan ook direct die typische Spaanse sfeer dankzij de warme aardekleuren, de authentieke houten balken, een sfeervolle keuken en de gezellige veranda. Rondom het huis is de natuur wonderschoon. Geniet van de rust en de ruimte en laat je batterij weer volstromen terwijl je aan het zwembad ligt. Ben je nieuwsgierig naar de rest van het eiland? Stap dan in de auto en ontdek de indrukwekkende kustlijn, of breng een bezoek aan het centrum van Ciutadella. Wandel door de kleine straatjes en laat je verrassen door de vele mooie pleinen, de boetiekjes en de historische gebouwen zoals de indrukwekkende kathedraal. Na zo'n dagje avontuur is de rust en ruimte van Villa Flomertor 1 alles wat je wensen kan.

Vanaf

 0