Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Hotel Fuerteventura Princess is met haar ligging aan het uitgestrekte Esquinzo strand een perfect uitvalsbasis voor een zon,- zee,- en strandvakantie. De rustige omgeving is prachtig en wordt door velen ook wel gezien als het mooiste stukje van Fuerteventura. Het ruim opgezette vakantiepark heeft een weelderige tuin en er zijn diverse zwembaden voor een heerlijk dagje waterpret.
De lichte en ruime kamers liggen verspreid over het park. Er zijn ook 2 restaurants waar je iedere dag weer kunt aanschuiven en genieten van een smakelijk buffet. Heb je zin om gezellig een drankje te drinken? Dan zijn er diverse bars waar je perfect kunt proosten op je vakantie.
Hoewel hotel Fuerteventura Princess geliefd is bij koppels, is het ook een heerlijke plek voor een vakantie met het gezin. Er zijn faciliteiten voor jong en oud en je kunt kiezen voor actie of juist voor ultiem relaxen. Een potje tennissen of ontspannen in de sauna, het is allemaal mogelijk. En de kinderen, die kunnen zich uitleven in het aparte kinderzwembad of bij de miniclub.
Secrets Appartementen Villa Christina ligt haast verscholen, zoveel olijfbomen staan hier in de tuin. Het Griekse plaatje lijkt hier al gelijk helemaal te kloppen. Als dan ook de vriendelijke eigenaar, genaamd Dimitris, je met een brede glimlach opwacht valt alles helemaal op zijn plek: welkom op Zakynthos! En niet zomaar een plek, want de rustige ligging verschuilt bijna het feit dat zowel het strand als het centrum op loopaftsand liggen.
Tussen alle planten en bloemen door liggen de 4 gebouwen van Appartementen Villa Christina, waar het heerlijke zwembad absoluut een ideaal middelpunt van is. Ook is er een kleine kiosk waar ze, naast ijsjes en drankjes, lokale producten verkopen zoals wijn en olijfolie. Ook zijn er strandlakens, parasols voor op het strand en snorkelapparatuur allemaal te leen van de eigenaar;ideaal!
Als je je even wilt terug trekken kun je een goed boek lezen in de leeskamer, waar je in alle rust helemaal kunt opgaan in je verhaal. Voor de kinderen is er tevens nog een speelplaats en met 3 barbecue plekjes heb je zelfs de mogelijkheid om met het hele gezin het eten te bereiden onder de sterrenhemel.