Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Appartementen Ismini

🇬🇷Griekenland
Petra
appartement
Logies
Appartementen Ismini is een kleinschalig complex met prima appartementen. Vanuit je eigen Griekse appartement heb je gelijk een schitterend uitzicht over de prachtige natuur van Petra. De glooiende landschappen met groene struiken in combinatie met de heerlijke rust die hier heerst, is dit echt een plekje om helemaal te ontspannen tijdens je vakantie. De appartementen en studio’s zijn allemaal voorzien van een balkon of terras, zodat iedere zomerse dag optimaal benut kan worden.

Wil je wat verkoeling? Dan is het strand in de buurt te vinden waar je eenvoudig heen kunt lopen. De omgeving hier is toch al zo geschikt voor mooie wandeltochten en met het heerlijke zeewater als tussenstop is dat zeker niet verkeerd. Heb je geen zin in een dagje strand? Dan kun je toch afkoelen in het zwembad. Het centrum van Petra is overigens erg geschikt voor leuke taverna’s met de lekkerste Griekse gerechten op de kaart.

Appartementen Ismini is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 juli 2026, 8 dgn
Amsterdam
 512

Bekijk ook deze aanbiedingen

Falkensteiner Kronplatz

Soort:
Dit heerlijke 5-sterren hotel ligt in het hart van de Dolomieten. De skilift ligt dichtbij dus na een uitgebreid ontbijt bind je de ski's onder en geniet je een dag op de piste. Het gebied is voor zowel de beginnende als de gevorderde wintersport een ideale locatie om jezelf de hele dag te vermaken. En na terugkomst schuif je aan voor een culinaire verrassing. Of duik je liever eerst nog even de sauna of het zwembad in? Alles binnen handbereik. En na een enerverende dag is het altijd weer fijn thuiskomen in je ruime en comfortabele kamer die van alle gemakken is voorzien.

Vanaf

 799

Alcossebre

Soort:
Toe aan een ontspannen zonvakantie aan de Costa del Azahar? In Alcossebre verblijf je in het comfortabele 3-sterrenhotel Alcossebre. Dit gezellige hotel ligt op korte loopafstand van het strand en het sfeervolle centrum. Neem een verfrissende duik in één van de zwembaden, proef mediterrane gerechten in het restaurant of trek eropuit in het prachtige natuurreservaat Sierra de Irta. Dankzij de fijne ligging en de leuke faciliteiten is dit hotel een uitstekende keuze voor jong en oud. Ontdek de Spaanse kust en boek jouw vakantie snel bij D-reizen!

Vanaf

 567

Finca Son Sama

Soort:
'Alles!' zeg ik lachend vanaf de heuvel. Ik zit op het terras en kijk uit over de zee en het eiland Cabrera. Om me heen prijken ruige natuurgebieden, de vlaktes van de binnenlanden en de pittoreske baaien aan de kust. 'Wat vind je het mooiste hier?' vroeg mijn vriendin Maria me net plagend. Want sinds ze me hier bij de eeuwenoude Finca Son Sama bracht, kon ik letterlijk geen kant op met mijn geluk.

Het begon al direct bij aankomst. De bijna 500 jaar oude gerenoveerde boerderij sierde in al haar statige glorie op de heuvel. Ik besloot om mijn ogen te volgen en begon mijn ontdekkingstocht in de weelderige tuin die de mooiste natuur herbergde. Ik vond laantjes en trappen en veinsde mezelf een bruid die langzaam naar beneden schreed. Vervolgens kwam ik bij de grote binnenplaats met de terrasjes en de mooiste uitzichten. Toen spotte mijn oog de charmante appartementen met de antieke pronkstukken, het eeuwenoude hout, de leistenen muren en het moderne gemak. Toen rook ik het restaurant waar je de smaken van de streek ervaart. Af en toe stond ik even stil en tuurde over het landschap dat kilometers ver voor me uitstreek. En daar ging ik weer, langs de paardenstallen waar de dieren stonden te trappelen van ongeduld voor een rit over de velden. En ineens was daar het zwembad, waar je dobbert én weer uitkijkt over al dat moois.

'Het allermooiste?' zeg ik in nog een poging om de vraag van Maria te beantwoorden. 'Dat gevoel van de wereld aan je voeten.' 'In de mooiste boerderij van de wereld,' vul ik aan. 'En die uitzichten!' vul ik weer aan. Ik zucht diep. 'Hoe kan ik nou kiezen uit zoveel moois?' Maria lacht. 'Tja, sommige plekken zijn echt te mooi om waar te zijn.'

Vanaf

 713

Elit 2, 3 & 4 Appartementen

Soort:
Een populair appartementencomplex gelegen in het zuidelijke deel van Sunny Beach, nabij leuke restaurantjes, het uitgaanscentrum en op slechts enkele minuten lopen van het prachtige strand. Het complex bestaat uit meerdere gebouwen en zijn allen om het riante zwembad liggen. Corendon biedt je ruime appartementen aan in het gedeelte Elit Appartementen. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 348