Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Verscholen tussen de bergen van het dorpje Pelekas, ligt de prachtige Villa Panorea. Overal waar ik kijk zie ik olijfbomen en als ik goed luister, hoor ik in de verte de schapenbellen klingelen. Ik was op zoek naar rust en ruimte en dat is precies wat ik hier gevonden heb!
Villa Panorea ligt op een centrale locatie midden op het Griekse eiland Corfu. Het stenen huis is gelijkvloers en met heel veel liefde ingericht; met natuurlijke kleuren en hippe meubels. Eigenaren Panorea en Nikos zijn niet voor niets bijzonder trots op het huis dat al vele jaren in de familie is. Ontspanning staat hier voorop. Dat kan door middel van een massage, yogales, een duik in het zwembad of zelfs door een privékok in te huren. Vanwege de centrale locatie van de villa is dit ook een mooi vertrekpunt voor een eilandtour.
Hotel Fariones is een bijzonder Excellent resort met een werkelijk unieke ligging. 40 jaar geleden was dit het eerste hotel dat op het eiland werd gebouwd, waardoor het bijna de hele baai voor zichzelf heeft. De uitzichten over het diepblauwe water van de Atlantische oceaan zijn overweldigend… Wil je graag genieten in een rustige omgeving, dan ben je hier op het juiste adres.
Het hotel is onlangs gerenoveerd en de kamers voelen als comfortabele cocons die modern zijn ingericht. Je kan zelf een keuze maken uit het kussenmenu waardoor je elke nacht heerlijk zal dromen op jouw favoriete kussen. Wanneer je 's ochtends uitgerust wakker wordt in je kamer of suite, kijk je uit het raam naar het imposante uitzicht over de oceaan.
Het luxe en stijlvolle hotel ligt vlakbij de gezellige badplaats Puerto del Carmen; een voormalig oud vissersdorp. Hier kun je genieten van een mooie haven, diverse terrasjes, leuke winkels en lekkere restaurants. Na een dag in het centrum proef je het beste van de Spaanse keuken in authentieke restaurants.
Iedere dag profiteer je van de meest indrukwekkendste faciliteiten, het hotel heeft 2 infinity pools, waar je door de palmbomen door in alle rust over de oceaan heen kunt staren. Dommel hier heerlijk weg op je eigen lounge bed in de zon met een cocktail in je hand. 24 uur per dag profiteer je van de roomservice en 's avonds tafel je uitgebreid in een chic decor. Het hotel heeft 3 restaurants, waarvan 2 à-la-carterestaurants en 1 buffet restaurant. In restaurant Bon Appetit proef je de beste gerechten van Lanzarote, in het restaurant Bella Lucia vind je een heerlijk buffet met live cooking en bij de snackbar smul je van een wijde variatie aan tapas en andere snacks.