Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Villa Orange

🇬🇷Griekenland
Parga-Stad
appartement
Logies
In Villa Orange word je ontvangen door de eigenaren met bijvoorbeeld koffie, frappé of een zelfgebakken cake. Zo gastvrij! De ruime appartementen met ingerichte keuken zijn gunstig gelegen ten opzichte van het centrum van Parga. Geen zin om te koken? Er zijn zóveel restaurantjes in het centrum en op de boulevard, dat het lastig kiezen wordt! Heen loop je de berg af, zo het centrum in. Heb je lekker genoten van de Ouzo en voelt die berg terug omhoog als een Kilimanjaro? Pak dan een taxi! Kom zeg, het is vakantie. Ze stoppen in het centrum van Parga en voor een paar euro ben je zo weer bij Villa Orange. Dit is ook een perfecte uitvalsbasis om het indrukwekkende vasteland te ontdekken. Een aanrader voor de echte Griekenland liefhebber!

Villa Orange is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

29 september 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 670

Bekijk ook deze aanbiedingen

Orizontes

Verblijven in een aangename accommodatie in Pyrgos Kallistis? Hotel Orizontes is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1153 reizigers beoordelen Hotel Orizontes gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Orizontes, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Orizontes vandaag nog!

Vanaf

 715

Matriz

Soort:
Hotel Matriz is een eenvoudig en kleinschalig stadshotel met een uitstekende prijs kwaliteitverhouding. Gelegen in het centrum is dit hotel een goed startpunt voor een bezoek aan deze kant van het eiland. Het vriendelijke personeel geeft graag tips over de invulling van de vakantie. Wandel door de stad en leer de geschiedenis van Ponta Delgada en het eiland kennen of maak kennis met de prachtige natuur. Rust na een dag vol indrukken uit in de omgeving van het hotel waar gezellige cafés en restaurants liggen.

Vanaf

 676

Radisson en Residences Tenerife

Soort:
Als je kiest voor Hotel Parque San Antonio, kies je voor de prachtige binnentuin van het hotel met een heerlijk zwembad. Het goed onderhouden gras ligt vol met comfortabele ligbedden en is omringd door vele palmbomen. Droom hier lekker weg in de zon. Toe aan een drankje? Je loopt gemakkelijk naar de poolbar om iets lekkers te halen; voor jezelf, je partner of een ijsje voor de kinderen. In het buffetrestaurant kies je uit een gevarieerd aanbod van smakelijke gerechten. Dus schep gerust op! Met de vulkaan en het donkere lavastrand Playa Jardin in de buurt, zijn er ook leuke mogelijkheden voor een dagje uit. Maak gebruik van de pendelbusservice om naar het centrum en de stranden daar te gaan. Bij Hotel Parque San Antonio zijn er eindeloze mogelijkheden. Reserveer daarom jouw verblijf voor een betaalbare week vol zon en ontspanning met je partner nu!

Vanaf

 137

Mite

Een van de meest geliefde accommodaties in Ohrid, met een vaste kern van trouwe klanten die soms meerdere keren per jaar terugkomen naar Mite. Het gaat zelfs zo ver dat het Facebookaccount gedeeld wordt. Indien je deze appartmenten boekt, krijg je de eigenaar 'er bij'. Dat klinkt wat vreemd maar voor de eigenaar, die er zelf ook woont, is niets te veel. Hij vertelt je waar je moet zijn en hoe je er moet komen. Soms brengt hij je er zelfs heen! De appartementen Mite liggen ten noorden van het historische centrum van Ohrid. Afstand tot het centrum is circa 1 kilometer. Mitte is rustig gelegen met een gezellige tuin met zitjes. Verblijf is inclusief ontbijt. Bij het ontbijt krijg je, bijna dagelijks, een vers gebakken hartige taart of iets lokaals. Meestal gemaakt door oma die van bakken houdt en er in slaagt elke keer weer iets speciaals te maken.

Vanaf

 453