Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Caldera’s Dolphin Suites

🇬🇷Griekenland
Megalochori
hotel
Logies en ontbijt

Een verblijf op het betoverende Santorini wordt werkelijkheid bij Caldera’s Dolphin Suites. Dit moderne boetiekhotel, met ons Secrets label, biedt een intieme setting met slechts een handvol zorgvuldig ingerichte kamers en suites. Hier geniet je in alle rust van de prachtige omgeving en een uitzicht dat nooit verveelt. Vanuit jouw kamer of suite kijk je direct uit op de diepblauwe Egeïsche Zee en de imposante caldera.

Bij het zwembad waan je je in een oase van rust, omringd door niets anders dan zee en lucht. Begin je dag goed met een uitgebreid, vers ontbijt in het stijlvolle restaurant, waar je elke ochtend verrast wordt met lokale en seizoensgebonden producten. In de avond serveert de chef (tegen betaling) een heerlijk Mediterraan diner, geïnspireerd op de Griekse keuken, met ingrediënten die rechtstreeks van het eiland komen.

Caldera’s Dolphin Suites ligt ideaal voor wie Santorini wil verkennen. Met de shuttlebus sta je zo op het populaire Perivolos Beach, waar je de dag kunt doorbrengen op het strand, of in het levendige Fira, het culturele hart van het eiland met sfeervolle straatjes en authentieke Griekse sfeer.

Caldera’s Dolphin Suites is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

12 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
 1.047

Bekijk ook deze aanbiedingen

Borgo della Meliana

Soort:
Soms zou ik willen dat ik acht dagen in een week had. Gewoon om meer te ontdekken en nog meer te genieten. Alleen al daarom werd ik helemaal blij toen ik via via hoorde over Borgo della Meliana. Een eeuwenoude Toscaanse boerderij gelegen op een heuvel, exact in de middeleeuwse driehoek Florence-Pisa-Siena! Een plek die ik natuurlijk niet aan me voorbij laat gaan. Want met zo'n Borgo en die ligging: dat herbergt wel heel veel van het goede van Toscane!

Onderweg ernaartoe merk ik het al: ik wil telkens uitstappen en weet niet waar ik kijken moet, zo mooi. Op de heuvel in de verte ligt Borgo della Meliana. Ik rijd op een mooie weg genaamd de 'Via Francigena'; de Autostrada del Sole van de middeleeuwen. Een oude pelgrimsroute naar de heilige stad Rome. Ik waan me even terug in de tijd en zie de pelgrims te voet door het Toscaanse landschap trekken.

Als ik aankom bij de Borgo staat eigenaresse Paola me al op te wachten. En zoals het een goede Italiaanse betaamt begint ze meteen passievol te vertellen over haar Borgo della Meliana. Het voormalige typische boerenbedrijf bestaat uit twee eeuwenoude gebouwen die allebei perfect in ere zijn hersteld. Met liefde voor de historie en de Toscaanse cultuur. En dat zie je direct, zowel binnen als buiten. De ruime appartementen zijn luxe, charmant en Toscaans. Paola vertelt me hoe ze de antiekmarkten afstruinde opzoek naar precies het goede meubilair. Het valt me gelijk op: dit is een plek waar je de hele tijd om je heen wilt kijken. De twee zwembaden liggen rustig tussen de Toscaanse heuvels, de eeuwenoude bouw herbergt nu prachtige appartementen. Alles is hier een lust voor het oog. Geen wonder dat de pelgrims deze route kozen. En dan te weten dat hier vlakbij ook Florence, Pisa en Siena liggen. Ik bruis van de energie. Gauw mijn koffers ophalen.

Vanaf

 640

Villa Sabolini

Soort:
Het is alsof de tijd even stil staat en bij villa Sabolini heeft de tijd ook even stil gestaan. Tot voor kort was dit gebouw nog eigendom van de kerk. Het is een pand met een rijke historie, want in de 16e eeuw was de eigenaar van dit pand een belangrijke geestelijke genaamd, je raadt het al, Sabolini. Vraag de eigenaar gerust naar de geschiedenis van Villa Sabolini en hij vertelt het je met plezier. Deze villa is ook de perfecte uitvalsbasis voor de culturele vakantieganger, de prachtige stad Siena is gelegen op een half uurtje rijden. Kortom Villa Sabolini is op en top genieten.

Vanaf

 451