Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Ktima Mani

🇬🇷Griekenland
Mani
aparthotel
Logies en ontbijt

Soms hoor je over plekken die je verbeelding meteen op hol doen slaan. Zo’n adresje fluisterde iemand me in tijdens een warme zomeravond, waarin de stenen straatjes van Areopoli nog nagloeiden van de dag. De lucht was zwaar van jasmijn en zeezout, en ergens verderop klonk gelach vanaf een terras. “Een verborgen parel, als een kasteeltje tussen de bloemen,” zei ze. Nieuwsgierig volgde ik de geur van rozemarijn en houtvuur, die me langs olijfbomen en geurige tuinen leidde. En toen ik de torentjes van natuursteen zag opdoemen, wist ik het zeker: Ktima Mani bestaat écht. De lichtblauwe balkonnetjes, de hoge poorten, het glinsterende zwembad… Alles ademt romantiek en traditie. Eigenaresse Panagiota verwelkomt me met een glimlach en ik voel me meteen thuis. Misschien lees ik straks een boek uit de bibliotheek, of dwaal ik gewoon wat door de tuin. Maar vanavond? Dan proef ik haar oma’s recept uit de houtoven.

Ktima Mani is een charmant boetiekhotel op het mythische schiereiland Mani, met 16 romantisch ingerichte kamers verspreid over twee karakteristieke natuurstenen gebouwen. Het zwembad vormt het stralende middelpunt van de tuin en heeft een apart kinderbad. Rondom staan comfortabele ligbedden klaar met zachte handdoeken. In de kleine bibliotheek kunnen gasten een boek uitkiezen voor een rustige middag in de zon. Wandelen of paardrijden door de ruige natuur van de Peloponnesos wordt hier met plezier georganiseerd. ’s Avonds kunnen gasten genieten van traditionele streekgerechten in het intieme restaurant – op bestelling bereid, vaak in de houtoven op het sfeervolle terras.

Ktima Mani is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

3 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
 808

Bekijk ook deze aanbiedingen

Le Terre dei Cavalieri Hotel

Soort:

'Volg de zonnebloemen,' hadden ze in Cortona gezegd. Ik liep die morgen door de straatjes van de middeleeuwse stad en meteen bedacht ik me: er zal daar ergens tussen de heuvels vast een bijzonder hotel zijn of mooie appartementen. Ja dus, want na wat speurwerk hoorde ik over Terre dei Cavalieri, een 18e eeuwse gerenoveerde Toscaanse boerderij.

Ik sprong meteen in de auto en nu zie ik links en rechts van me,  zonnebloemen op het mooie platteland. 'Benvenuto', hoor ik even later als ik het terrein oprijd van Terre dei Cavalieri. Serena ontvangt me met een grote glimlach en samen lopen we een rondje. Ik ben overvallen door de schoonheid; wat een weids uitzicht en die totale rust! Eén voor één bekijken we de hotelkamers en de appartementen. En ook daar zie je de sporen van de voormalige boerderij terug. Denk aan, de gewelfde plafonds, eeuwenoude stenen muren en stalbalken. Ik houd van die typische charmante Toscaanse stijl van de inrichting.

Opvallend dat er overal genoeg plek is om samen te tafelen of te praten. Het typeert de gastvrijheid en het gevoel van thuiskomen hier. Via het zwembad lopen we naar het restaurant en daar treffen we de eigenaren Eugenia Roselli en haar man. 'Eet je vanavond met ons mee?' En natuurlijk sla ik dat aanbod niet af.

De volgende ochtend zie ik hoe de dauw over de heuvels valt en Cortona in de verte ontwaakt. 'Goedemorgen Eliza!' Serena zwaait. 'Volg de zonnebloemen', hoor ik ze gister in het stadje nog zeggen. Wat ben ik blij dat ik dat heb gedaan.

 

Wil je liever in een appartement verblijven? Klik dan hier.

Vanaf

 729

Pomme D Or

Verblijven in een aangename accommodatie in Aber Mawr? Hotel Pomme d Or is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 5813 reizigers beoordelen Hotel Pomme d Or gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Pomme d Or, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Groot-Brittannie? Boek jouw vakantie naar Hotel Pomme d Or vandaag nog!

Vanaf

 1.137

Royal Mandarin En Resort

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Kiwengwa? Hotel Royal Mandarin Hotel en Resort is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 206 reizigers beoordelen Hotel Royal Mandarin Hotel en Resort gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Royal Mandarin Hotel en Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Tanzania? Boek jouw vakantie naar Hotel Royal Mandarin Hotel en Resort vandaag nog!

Vanaf

 1.618

Villa Pasha

Soort:
Villa Pasha Modern en tijdloos Villa Pasha is een icoon op Curaçao! Wist je dat Villa Pasha de allereerste villa op Jan Thiel is, gebouwd in 1948? Toch zou je dat niet zeggen. De tijdloze charme van Villa Pasha komt door de perfecte balans tussen moderne architectuur en de omringende, prachtige natuur. Zodra je de tuin instapt, word je direct beloond door het adembenemende uitzicht over Jan Thiel. En dan valt je oog op het indrukwekkende infinity zwembad. Eén woord: Wauw! Voor een heerlijke vakantie met vrienden of familie, ben je bij Villa Pasha zeker aan het goede adres. Wat een ruimte! De villa heeft in totaal 4 slaapkamers, met ieder een eigen badkamer. Het woongedeelte en de open keuken zijn zeer ruim en modern. De architect van de villa creëerde een relatie tussen binnen en buiten, die zo met elkaar verweven zijn dat de lijnen tussen binnen en buiten vervagen. Begin je dag met een uitgebreid ontbijt op je privé terras terwijl je geniet van het uitzicht. Voel het zonnetje op je gezicht, terwijl je geniet van het buitenleven. Neem ook zeker een duik in het zwembad, of geniet met een goed boek op een van de ligstoelen. Heerlijk je weg vinden op Curaçao Met een huurauto verken je makkelijk het eiland Curaçao in je eigen ritme. Voor de mooiste stranden rijdt je naar het westen, als je meer over de cultuur wil leren neem je een kijkje bij Willemstad en voor een actieve uitdaging rijdt je naar de Christoffelberg. Wanneer de zon langzaam ondergaat, en de temperatuur iets lager is, wandel je gemakkelijk naar Jan Thiel voor een laatste drankje van de dag. Het leven in Curaçao is heerlijk! Ligging Villa Pasha * Op 2 kilometer van zandstrand Jan Thiel Beach * Op 9 kilometer van centrum Willemstad * Op 2 kilometer van restaurants * Op 2 kilometer van winkels/supermarkt * Op 19 kilometer van de luchthaven * Mambo Beach op 7.5 kilometer Villa * Villa Pasha met privézwembad, 4 slaapkamers & 4 badkamers (max. 9 personen) * Vier slaapkamers met tweepersoonsbed, waarvan 1 met extra los bed * Vier badkamers met douche, toilet en haardroger * Woonruimte met zit- en eethoek * Open keuken met ontbijtbar en kookeiland, dubbeldeurs koelkast, fornuis, magnetron, oven en koffie-/theefaciliteiten * Airconditioning en ventilator * Televisie * Wi-Fi * Kluisje * Wasmachine * Barbecue * Balkon/terras met terrasmeubilair, hangmatten en hangstoelen * Privé zwembad (4x8m) Faciliteiten * Infinity Pool * Tropische tuin * Panoramisch uitzicht * Privé parkeergelegenheid Extra's * Bij aankomst wordt de villa schoon opgeleverd. Tussendoor wisseling van handdoeken en bedlinnen en extra schoonmaak is mogelijk tegen toeslag - ter plaatse te bespreken * Babybedje op aanvraag (gratis) * Kinderstoel op aanvraag (tegen betaling) * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Villa Pasha op basis van Logies

Vanaf

 2.212