Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Herodotos Studios

🇬🇷Griekenland
Limni Keriou
appartement
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Limni Keriou? Appartement Herodotos Studios is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 207 reizigers beoordelen Appartement Herodotos Studios gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Appartement Herodotos Studios, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Appartement Herodotos Studios vandaag nog!

Herodotos Studios is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

26 mei 2026, 8 dgn
Brussel
 388

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel FERGUS Style Soller Beach

Soort:

Hotel FERGUS Style Soller Beach ligt vrijwel aan het strand. Je hoeft alleen maar de boulevard over te streken en je staat al met je voeten in het zand. Daarnaast bevindt het hotel zich temidden van winkeltjes en terrasjes, erg gezellig! Er is een mooie tuin en een zwembad voor de nodige verkoeling. En je favoriete drankje haal je bij de bar.

Dit is echt een heel fijn adres om je vakantie door te brengen. Want Soller is een leuke, pittoreske plaats. Maar vergeet ook niet de rest van het prachtige eiland te ontdekken. Dit kan bijvoorbeeld door met de boot vanuit de haven langs de uitlopers van het Tramuntana-gebergte te varen .Of door de oude trein te nemen naar de hoofdstad Palma de Mallorca.

Vanaf

 800

Fly & Go Theodorou Beach Hotel

Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/kos/) Kom eens lekker bij tijdens een vakantie in Theodorou Beach Hotel vlak bij Kos-Stad. Hier geniet je in alle rust, maar zoek je ook gemakkelijk de gezelligheid op. Op loopafstand vind je namelijk al leuke taverna's, bars en winkeltjes. Ga lekker uit voor een heerlijke cocktail of typisch Griekse maaltijd; altijd bereid met superverse ingrediënten. En wat denk je van de eilandhoofdstad Kos-Stad? Deze ligt op slechts 1 kilometer en kun je gemakkelijk met de huurauto, fiets of wandelend bereiken. Wil je lekker een dagje relaxen? Dobber dan in het fijne zwembad of steek de weg over en rol je handdoek uit op het privéstrand. Zo relaxed kan je vakantie op het Griekse Kos zijn.

Vanaf

 580

Lenz

Soort:
Een vakantie in hotel Lenz is zoals je een vakantie in Tirol zou voorstellen. Een door een familie gerund hotel, omringd door prachtige bergen. Een heerlijke locatie voor een actieve vakantie en om te genieten in de royale spa van hotel Lenz. De kinderen zullen het ook prachtig vinden. Terwijl je zelf lekker geniet in de wellness zullen de kids zich optimaal vermaken op de kinderboerderij of in de speeltuin.

Vanaf

 518