Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Sun & Sea Appartementen

🇬🇷Griekenland
Lesbos
appartement
Logies en ontbijt
In het kleinschalige Sun & Sea Appartementen heeft een perfecte ligging, vlak bij het strand en het gezellige centrum van Petra. Naast het vriendelijke personeel beschikt het complex over een klein zwembad en ruime studio’s. Elke ochtend kun je in de lobby genieten van een heerlijk ontbijtbuffet. De omgeving van Sun & Sea Appartementen is ideaal voor koppels en gezinnen die op zoek zijn naar een ontspannen vakantie, ver weg van de stress van het dagelijkse leven. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Sun & Sea Appartementen is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 september 2026, 8 dgn
Amsterdam
 656

Bekijk ook deze aanbiedingen

The Yard Corfu

In het groene Moraitika op het zonnige Corfu ligt het stijlvolle The Yard Corfu. Dit 5-sterren boutique hotel opende in de zomer van 2024 en voelt direct als een rustige hideaway! Je verblijft hier midden in de natuur terwijl het strand op loopafstand ligt. The Yard Corfu is adults only 15+ en richt zich op iedereen die houdt van comfort en privacy. Met een kleinschalig karakter en een warme Griekse sfeer kom je hier echt helemaal tot rust. De tuin met olijfbomen zorgt voor een ontspannen setting van ’s ochtends vroeg tot zonsondergang. Alles hier ademt luxe: een fijne plek om even helemaal te ontsnappen aan de drukte. Lees snel verder en boek The Yard Corfu bij D-reizen!

Vanaf

 1.133

Apollon

Zodra je hier de tuin binnenstapt, begint je vakantie. Het organisch gevormde zwembad vormt het hart van dit paradijs. Vanaf je balkon geniet je van tropische vergezichten of het glinsterende water. Als de zon zakt, vult het restaurant zich met de geur van authentieke Griekse gerechten. De avond nodigt uit voor een wandeling langs de kust of een fietstocht naar het bruisende Kos stad. Hier ervaar je het ultieme vakantieritme ontspanning, zon en mediterrane sfeer.

Vanaf

 904

Avra Imperial

Een enorm zwembad met genoeg ligbedden om lekker uit te rusten. Wissel af met enkele baantjes trekken. Dorst? Aan de poolbar staat de barman voor je klaar. Steek de straat over en je staat zo op het Kolimbari strand. Aan de innerlijke mens wordt hier goed gedacht. De maaltijden en drankjes zijn All Inclusive. Vakantie is toch heerlijk.

Vanaf

 1.018