Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Casa Campos

🇬🇷Griekenland
Lefkas Stad
appartement
Logies

Soms zoek ik dagenlang naar dat ene perfecte plekje en soms is het dichterbij dan je denkt. Zoals Casa Campos vlak bij Lefkas Stad . De vrolijke huisjes in pasteltinten zijn omgeven door eeuwenoude olijfbomen. Wat is het hier ongelofelijk mooi! Iedereen van de familie die het in beheer heeft, had inbreng, de zoon Ilias had het laatste woord. Hij is designer en architect. Alleen de bomen moesten blijven staan waar ze stonden.

De vrolijke appartementen hebben allemaal een privéterras met zicht op de groene natuur en de olijfbomen die prachtige schaduwplekken maken. Binnen is het modern, maar huiselijk met een Griekse en Italiaanse sfeer. De houten plafonds, de dikke bedden, de kleurrijke details … alles vormt een prachtig geheel. En dan is er ook nog een tuin van 5000m2 en dat heerlijke zwembad.

Casa Campos is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 oktober 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 481

Bekijk ook deze aanbiedingen

Kefalonian 360 Sunrise

Ik ken maar weinig plekken zoals Kefalonian 360° Sunrise. Vanmorgen was ik getuige van de zonsopkomst en op dit moment zie ik de zon langzaam achter de bergen verdwijnen. Nu begrijp ik waarom ze voor deze naam gekozen hebben!

In het zuidoosten van Kefalonia vind je Kaligata, een prachtige plek met groene heuvels en een schitterende kustlijn. Tussen al dit moois ligt Kefalonian 360° Sunrise verscholen, een kleinschalige accommodatie met zes moderne appartementen. Je voelt je hier direct thuis. Dat begint al bij het warme welkom van gastheer Gerasimos die jou vol trots het uitzicht laat zien. Vanaf het terras kun je oneindig ver kijken! Geniet van de zon op het terras of plons in het ruime zwembad. Wil je ook een keer een duik nemen in de Ionische zee? Wandel dan naar het Pames-strand, of stap in de auto en rijd naar één van de fotogenieke baaitjes met hagelwit zand en kalkstenen rotsen. Voor een heerlijk diner kun je dicht bij huis blijven. Reserveer een tafeltje tussen de sinaasappelbomen bij Restaurant Esperides, proef de Griekse gerechten en sluit af met een verrukkelijk stukje orange cheesecake.

Vanaf

 667

Victoria

Soort:
Het perfecte hotel als je eens lekker wilt shoppen. Je kunt vanaf het hotel gaan lopen om uit te komen bij het prachtige park voor het Louvre "Jardin des Tuileries". Een aanrader voor ieder die houdt van een lekkere wandeling en op die manier de stad wil leren kennen. Iets dichterbij ligt het schitterende warenhuis Galeries Lafayette, dat ook als je niet wilt shoppen de moeite waard is. De kamers in dit hotel zijn basic en hebben mooie zwart-wit foto's achter het bed daarnaast is de staf is erg vriendelijk. Een goed hotel als je prijs verkiest boven luxe.

Vanaf

 265

Amadria Park Camping

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Trogir? Appartement Amadria Park Camping Trogir Apartmani is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 4113 reizigers beoordelen Appartement Amadria Park Camping Trogir Apartmani gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Amadria Park Camping Trogir Apartmani, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Kroatie? Boek jouw vakantie naar Appartement Amadria Park Camping Trogir Apartmani vandaag nog!

Vanaf

 424

Grand Hotel Riviera

Soort:
Tijdens een verblijf in Grand Hotel Riviera ben je echt even helemaal weg. Dit historische hotel heeft een prachtig uitzicht over de Ionische zee. Het pittoreske dorp Santa Maria al Bagno ligt ook slechts op een steenworp afstand en is een uitstekende keuze voor een heerlijke stranddag. Het hotel staat bekend om zijn heerlijke keuken, en het personeel is erg service gericht.

Vanaf

 1.019