Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Grecotel Meli Palace

🇬🇷Griekenland
Kreta
hotel
All Inclusive
Loungen, zonnen en genieten in een vakantieparadijsje… Dat is een vakantie in Grecotel Meli Palace, vlak bij Sissi. Wanneer je een verblijf in dit hotel boekt, is dat niet alleen feest voor jou, maar voor je hele gezin. Aan iedereen is namelijk gedacht. Waar jij geniet van de loungesfeer en relaxte vibe, vermaken je jongere of oudere kids zich in de miniclub, midiclub of teenageclub. Ook op sportief gebied kun je hier je hart ophalen. Natuurlijk is goed eten ook belangrijk en wil je graag dat je kinderen ook lekker kunnen smullen? Geen probleem; met het uitgebreide All Inclusive concept schuif je zorgeloos aan om te genieten van de lekkerste gerechten. Er zit altijd wel iets lekkers voor iedereen bij. Relaxt toch? Wij wensen je alvast een fijne vakantie!

Grecotel Meli Palace is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 mei 2026, 8 dgn
Eindhoven
 942

Bekijk ook deze aanbiedingen

Studio Apartments 4 You Split

Soort:
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Split? De 4-sterren Studio Apartments 4 You bieden modern ingerichte studio's op slechts 700 meter van het populaire Bačvice-strand. Op loopafstand vind je het historische Paleis van Diocletianus, dat op de werelderfgoedlijst van UNESCO staat. Met diverse restaurants, winkels en bezienswaardigheden in de directe omgeving is dit de ideale uitvalsbasis om Split te ontdekken. Boek je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf.

Vanaf

 381

Eurostars Book

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Munchen? Hotel Eurostars Book is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 464 reizigers beoordelen Hotel Eurostars Book gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Eurostars Book, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Duitsland? Boek jouw vakantie naar Hotel Eurostars Book vandaag nog!

Vanaf

 347