Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Arina Beach Resort krijgt vanaf de zomer van 2025 een ster erbij en breidt de faciliteiten verder uit om jouw verblijf nog aangenamer te maken. Dit mooie hotel ligt spectaculair aan het lange zandstrand en staat bekend om de uitstekende keuken, de ruime kamers en een flinke dosis vermaak. Eigenlijk zijn alle ingrediënten die je zoekt om je zonvakantie op Kreta te laten slagen, hier in overvloed aanwezig!
De ruime en comfortabele kamers liggen verspreid over het terrein, met hier tussenin wuivende palmbomen om maar gelijk helemaal in de zomerse sfeer te komen. Het middelpunt is het zwembad, met rondom heerlijke ligbedjes en uitzichten over de heldere zee. Je kunt hier ook gelijk een heerlijk drankje bestellen aan de poolbar. De beachbar is hier eveneens geschikt voor, maar dan met je voeten in het zand. Naast puur ontspannen kun je ook culinair genieten. Het Ariadne restaurant pakt regelmatig uit met thema diners, maar ook de Asian Fusion is goed vertegenwoordigd. Sportievelingen zullen zich ook niet vervelen, want er is sportief vermaak in de fitnessruimte of de tennisbaan, maar ook op het water. Even wat meer relaxen? De heerlijke spa is een must-do voor iedereen die lekker wil ontspannen. Voor de kids is er iets heel leuks; In een speciaal ontworpen omgeving, ligt er een waterpark met glijbanen. Onder toezicht van geschoold personeel kunnen jonge avonturiers zich helemaal uitleven, nieuwe vrienden maken en genieten van ontzettend veel waterpret.
Hotel The Hello ligt in Gumbet, Bodrum, direct aan het prachtige strand. Je geniet hier van een gezellige sfeer, midden in een levendige omgeving vol winkels, bars en uitgaansgelegenheden. Het hotel combineert comfort met een relaxte vakantievibe, perfect voor wie alles binnen handbereik wil.
De kamers zijn modern en fris ingericht, met een balkon of terras. Je kijkt uit op het zwembad, het land of de tuin, afhankelijk van waar je verblijft. De stijl is jong en praktisch, met alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf.
Er zijn twee buitenzwembaden, waarvan één met kinderbad. Alle maaltijden worden in buffetvorm geserveerd, inclusief lokale drankjes dankzij het all-inclusive concept. Er is ook een gezellige bar voor een drankje aan het einde van de dag. Heb je wat meer zin in actie? Speel dan gezellig met vrienden of familie tafelvoetbal of darts.
De ligging is top: het strand ligt letterlijk voor je deur en ook het bruisende centrum van Gumbet bereik je in een paar minuten. Voor een uitstapje ligt het centrum van Bodrum, met z'n kasteel en jachthaven, op korte rijafstand.