Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Aphea Village

🇬🇷Griekenland
Kolymbari
appartement
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Kolymbari? Appartement Aphea Village is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 537 reizigers beoordelen Appartement Aphea Village gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Appartement Aphea Village, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Appartement Aphea Village vandaag nog!

Aphea Village is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

25 mei 2027, 8 dgn
Amsterdam
 351

Bekijk ook deze aanbiedingen

Jupiter Albufeira Family & Fun

Soort:

Jupiter Albufeira Family & Fun, de naam zegt het al: dit adres is perfect voor families die op zoek zijn naar een vakantie vol plezier. Het hotel is luxe ingericht en met grote (familie)kamers is er genoeg plek voor heel het gezin. Geniet van de Portugese zon op een ligbed aan een van de drie zwembaden terwijl de kinderen de tijd van hun leven hebben in het waterpark en roetsjen van de glijbanen. Liever naar het strand? Het shuttlebusje van het hotel staat voor je klaar!

Het animatieteam zorgt voor eindeloos plezier bij jong en oud. Doe mee met een leuke les Zumba, kijk toe terwijl de kinderen meedoen met diverse activiteiten of test je pijl-en-boog skills. Een andere tip voor kids: het nieuwe fun park voor jonge vakantiegangers van 4 tot 16 jaar. Wel tegen betaling, maar met te gekke activiteiten, waaronder een skelterbaan, een trampolinepark en springkussens. In de avond is de pret zeker nog niet over. De kinderen dansen enthousiast mee met de mini-disco en de ouderen doen hun best bij karaoke of genieten van de livemuziek.

Dankzij de all inclusive formule staat er iedere dag weer heerlijk eten voor je klaar. Vergeet ook niet een keer van een drankje te nippen op het dakterras met prachtig uitzicht op de ondergaande zon… Proost!

Vanaf

 717

Il Bagolaro

Soort:
Zodra ik uit mijn auto stap, weet ik wat ik moet doen. De prachtige tuin van Il Bagolaro roept mijn naam. Ik loop de tuin in en neem alle kleuren en geuren in me op. Eigenaresse Valentina komt vol enthousiasme aanlopen. Ze heeft mijn auto vast horen aankomen. Valentina geeft me een rondleiding over hun adresje, een echte Italiaanse agriturismo; een werkende boerderij waar je tevens als gast kan overnachten. De boerderij heeft een lange geschiedenis en is sinds de jaren '50 in bezit van de familie van Valentina.

Het gele hoofdgebouw is het middelpunt van een maar liefst 150 hectare groot landgoed vol met wijngaarden en olijfbomen. Naast olijfolie en wijn produceert, de familie van Valentina ook lokale specialiteiten, zoals paté en chocolade. Mijn maag begint al te rommelen bij het idee.

Als laatste laat Valentina mij de kamers zien. Stuk voor stuk zijn ze anders en zo gezellig. Elke kamer is vernoemd naar een stuk groente of fruit die op de boerderij wordt verbouwd en is ingericht in een bijpassende kleur. Wanneer we bij de groene kamer met de naam vijg zijn aangekomen, is het even alsof ik droom. Ik ruik echt vijgen! Inmiddels zie ik dat de kok is gearriveerd met een vijgentaart. Ik kan mijn geluk niet op; we eten de heerlijke taart op in de tuin. Ik voel me weer even een klein meisje. Het leven is hier zo zoet!

Vanaf

 653

Hotel Civitel Creta Beach

Hotel Civitel Creta Beach heeft een schitterende ligging: het is omgeven door palmbomen en een tropische tuin. Ook ligt er pal voor de deur een fantastisch goudgeel strand; de aangename temperatuur van het zeewater nodigt je keer op keer uit om een lekkere duik te nemen. Het hotel heeft ook een perfecte locatie voor het maken van uitstapjes. Het kleine dorp Ammoudara ligt bijna om de hoek, terwijl het veel grotere Heraklion op maar 5 kilometer afstand ligt; met een overvloed aan winkels en restaurantjes is de hoofdstad van het eiland Kreta uitermate geschikt voor een dagje uit.

Na een dag op pad te zijn geweest is het fijn 'thuiskomen'.De kamers van dit strandhotel bevinden zich in moderne bungalows of mooie laagbouw en hebben allemaal een eigen terras of balkon. Ook zijn er veel mogelijkheden om actief bezig te zijn; een balletje slaan op de tennisbaan of trek wat baantjes in het zwembad. Ontbijt en diner zijn al inbegrepen, maar wil je helemaal zorgeloos genieten? Kies dan voor een verblijf op basis van all inclusive.


Vanaf

 793