Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Kalidon Panorama

🇬🇷Griekenland
Kokkari
hotel
Logies en ontbijt
Dit kleinschalige hotel ligt op een groene heuvel boven het vissersdorp Kokkari. Je dag begint met een uitgebreid ontbijtbuffet. Voor lunch en diner trek je naar het restaurant of daal je af naar Kokkari. Daar proef je Griekse specialiteiten zoals romige tzatziki en verse vis in een gezellige taverne. De bekende stranden Lemonakia en Tsamadou liggen ook in de buurt. Een shuttleservice brengt je erheen. Of je blijft hangen bij het zwembad en bestelt een ijskoude frappé aan de poolbar. De zon op je huid, de zee in het zicht. Hier adem je vakantie.

Kalidon Panorama is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

8 oktober 2026, 8 dgn
Düsseldorf
€ 717

Bekijk ook deze aanbiedingen

14 dg cruise West Europa Celebrity Eclipse

Soort:
Stap aan boord van de luxueuze Celebrity Eclipse in Amsterdam en laat je meevoeren langs de meest authentieke bestemmingen van de Britse Eilanden. Ervaar het beste van beide werelden moderne luxe aan boord en laat je varen naar de meest authentieke havens en verborgen eilanden. Van de levendige Beatles stad Liverpool tot de dramatische kliffen van de Shetlandeilanden, van Titanic geschiedenis in Belfast tot UNESCO werelderfgoed op Orkney, elke dag brengt nieuwe ontdekkingen. Proef Ierse gastvrijheid in Cork en zoek het monster van Loch Ness bij Inverness. Aan boord geniet je van Celebrity's kenmerkende luxe bekroonde restaurants, de unieke Lawn Club met echt gras, een verwennende spa en entertainment van wereldklasse. Ontspan bij de zwembaden, waag een gokje in het casino, of nip aan een cocktail in de Skybar terwijl de zon ondergaat boven de Atlantische Oceaan. Dus stap in Amsterdam aan boord en ontdek de Britse eilanden.

Vanaf

€ 2.677

Pine Bay Holiday Resort

Soort:
Ga voor een 5-sterrenvakantie aan de Egeïsche kust! Bij Hotel Pine Bay Holiday Resort wacht een onvergetelijke week je op. Van het prachtige aquapark, de op-en-top-sportfaciliteiten tot allerlei animaties en zelfs een buitendisco! Je dagen van verkoeling wissel je af met een strandbezoek, want het hotel heeft ook in het zand ligbedden voor je klaar staan! Na een dag vol hoogtepunten en magisch plezier; bezoek je van één van de 8 restaurants. Ga je voor Vis, Mexicaans, Aziatisch of misschien toch het steakhouse? Voor een ijskoud drankje heb je ook ruime keuze uit 13 verschillende bars. Geniet van een drankje aan het zwembad, proost met panoramisch uitzicht of drink iets gezond bij de vitamine-bar! Het is allemaal mogelijk bij dit grandioze hotel. Je kids vermaken zich hoe dan ook met de geweldige buitenbaden en 5 glijbanen. Maar ook diverse miniclubs en de mini-disco; houden de kids meer dan tevreden. Boek snel jouw gezinsverblijf aan de kust van Kusadasi!

Vanaf

€ 550

Viatzo Villas

Wauw! Wat een sfeertje hebben ze neergezet in Viatzo Villas. Woorden schieten me te kort en m'n gedachten gaan alle kanten uit. Dit adresje op Zakynthos is charmant, authentiek, en tegelijkertijd modern. Oud en nieuw lopen naadloos in elkaar over. Degene die de inrichting heeft bedacht wist waar hij of zij mee bezig was. Chapeau voor dit knap staaltje interieurarchitectuur!

Ik ben zelden zo onder de indruk geweest van een inrichting, maar ook verbaasd. Alle stijlen lijken hier voorbij te komen: barok, industrieel en toch ook landelijk. Alles tegelijk, maar perfect samen. De villa's zouden niet misstaan in een magazine, maar belanden sowieso op mijn nieuwe favorietenlijst. Overigens is deze plek niet alleen wonderschoon. Je komt er ook heerlijk tot rust. Geniet van een verkoelende duik in je eigen zoutwaterzwembad, gooi 's avonds heerlijke lamskoteletjes op de grill en beleef de beste zwoele zomeravonden in de tuin. Je verblijft hier in de bergen, maar met een kwartiertje rijden bereik je het zandstrand, Laganas Beach.

Vanaf

€ 1.175

Del Mare

Vanaf mijn privézwembad kijk ik uit over een eindeloos blauw decor. De zon zakt langzaam richting de horizon, terwijl de laatste goudkleurige stralen de kliffen van Anaxos verwarmen. Ik geniet van een goed boek op mijn terras, voel de zachte zeebries en zie hoe de Egeïsche Zee telkens weer van kleur verandert. Het uitzicht is ronduit betoverend. Dit is zo'n plek waar elk moment speciaal voelt.

Del Mare ligt op een indrukwekkende klif boven zee, vlak bij het charmante Petra op Lesbos. De stijlvolle suites zijn elk voorzien van een privézwembad. Natuurlijke materialen en veel houtaccenten zorgen voor een ontspannen en sfeervolle uitstraling. Naast het privézwembad beschikt Del Mare ook over een ruim gemeenschappelijk zwembad met panoramisch uitzicht over de kustlijn. Het zandstrand bevindt zich op korte afstand, net als winkels, restaurants en gezellige tavernes. Dankzij de unieke ligging, de rust en de romantische sfeer is dit een ideaal adres voor stellen die op zoek zijn naar privacy, comfort en onvergetelijke zonsondergangen.

Vanaf

€ 1.112