Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Princess Sun

🇬🇷Griekenland
Kiotari
hotel
All Inclusive
Hotel Princess Sun is een uitstekend all inclusive hotel voor het hele gezin. Het hotel is ruim van opzet en biedt vele faciliteiten voor jong en oud. Zo is er een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik en zijn er veel sportfaciliteiten. Terwijl de kinderen zich vermaken in de miniclub en met het animatieteam, kun je genieten van een lekker drankje aan een van de bars. Wil je naar het strand en vind je het te ver lopen? Er rijdt een gratis shuttlebus om de 30 minuten naar het strand.

Hotel Princess Sun is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 april 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 763

Bekijk ook deze aanbiedingen

Kilimanjaro

Soort:
Dit eenvoudige hotel is al jaren bekend en geliefd bij vele Nederlandse gasten. Het hotel ligt op loopafstand van het bruisende uitgaansleven, het prachtige zandstrand en de levendige boulevard met leuke winkeltjes. Alles is dus binnen handbereik! Dit maakt het hotel in het hoogseizoen erg populair onder jongeren.

Vanaf

 484

Villa Tamarindo 5

Soort:

Lekker rondtoeren in mijn auto, de mooiste stranden bezoeken, koffie drinken op een pleintje in een typisch Spaans dorpje… Dat is precies wat ik de komende paar dagen wil. Ik ben al een aantal keren in Villa Tamarindo 5 geweest en dit is echt een van mijn favoriete plekken op het eiland. Elke keer weer geniet ik van de authentieke sfeer, de privacy en het zwembad.

Deze authentieke Spaanse villa beschikt over drie fijne slaapkamers, twee badkamers en een mooie woonkamer, keuken en een privézwembad. Het bruisende centrum van Corralejo en de goudgele surfstranden liggen op slechts een paar minuutjes rijden. Houd je net als ik van wijn? Dan is tour langs de verschillende wijnhuizen een aanrader. Bezoek, proef en koop je favoriete fles, zodat je 's avonds onder de veranda kan genieten van een lekker glaasje!

Vanaf

 902

Canal Grande

Soort:
Dit hotel ligt direct aan de Canal Grande dus vanaf je kamer heb je een prachtig uitzicht. Maar ook vanaf het terras waar je geniet van een heerlijk drankje. Wandel naar het beroemde plein of brug en maak een romatisch tochtje in een gondel. De kamers zijn prachtig klassiek ingericht. Voel de authentiek sfeer en waan je terug in de 18e eeuw.

Vanaf

 702