Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Nafsika Villas (Petra Mare Village)

🇬🇷Griekenland
Kerveli
Villa
Logies
Nafsika Villas Ontspannen dagen bij Nafsika Villas Nafsika Villas (voorheen Petra Mare Village) ligt op een unieke plek aan de baai van Kerveli, met uitzicht over de helderblauwe zee. De vijf villa’s hebben elk een eigen karakter, met stijlvolle details en een rustige, mediterrane sfeer. Vanaf je terras geniet je van een uitzicht over zee, dat elke dag opnieuw betovert. Voor wat verkoeling loop je naar beneden naar het privéstrand, dat is pas echt genieten. Hier kom je echt tot rust, met het geluid van de zee op de achtergrond. Welkom in Kerveli Kerveli ligt in het oosten van Samos, aan een groene baai met helderblauw water en een rustige sfeer. Het is een kleine, eenvoudige plek voor wie vooral komt voor rust, natuur en zee. Aan de baai vind je een paar tavernes waar je met uitzicht op het water geniet van Grieks eten. Het strand van Kerveli is ideaal om te zwemmen of te snorkelen in het kalme water. In de omgeving kun je wandelen door de heuvels en langs olijfbomen. Ontdek het mooie Samos Vanuit Kerveli ontdek je Samos in alle vrijheid met je huurauto. Rijd naar Samos-Stad, met gezellige straatjes, winkels en terrassen aan het water, of bezoek het klooster van Zoodochos Pigi voor een vleugje geschiedenis en rust. Volg de kustweg richting het zuiden en ontdek het populaire Psili Ammos-strand, met uitzicht op de Turkse kust. Ook het schilderachtige Pythagorion ligt binnen handbereik; een sfeervol stadje vol Griekse charme. Vanuit Kerveli ligt het eiland aan je voeten, klaar om ontdekt te worden in je eigen ritme. Ligging Nafsika Villas * Op wandelafstand van het strand (steile weg) * Op 850 meter van restaurants * Op 1 kilometer van centrum Kerveli * Op 4.5 kilometer van winkels/supermarkt * Op 17.5 kilometer van de luchthaven Kamers * 2-kamervilla Superior, zeezicht (max. 2 personen) * Formaat ca. 50-60 m2 * Slaapkamer met Kingsize bed (180x200cm) * Badkamer met douche, toilet en haardroger * Keuken met o.a. kookplaat, koelkast, oven en koffie-/theefaciliteiten * Woonkamer met sofabed * Airconditioning * Televisie * Terras met zitjes * 2-kamervilla met privézwembad, zeezicht (max. 2 personen) * Formaat ca. 50-60 m2 * Qua faciliteiten gelijk aan 2-kamervilla Superior * Woonruimte met (extra) sofabed * Privézwembad Faciliteiten * Privéstrand * Ligstoelen en parasols * Wi-Fi * Parkeergelegenheid Extra’s * Incheck mogelijk vanaf 15:00 uur * Uitchecken voor 11:00 uur * Late check-out mogelijk o.b.v. beschikbaarheid (tegen betaling) * Babybedje of kinderstoeltje op aanvraag * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Nafsika Villas op basis van Logies

Nafsika Villas (Petra Mare Village) is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
 842

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ella Elissa

Ella Elissa is een plaatje om te zien. Dit moderne en stijlvolle hotel bevindt zich pal aan het strand van Kalithea en heeft een prachtig interieur en fijne faciliteiten. Jouw verblijf staat volledig in het teken van ontspannen vakantie vieren. Laat je pamperen in de wellness, strijk neer op een ligbed bed aan zee en luister naar je favoriete podcast.

Een zeer comfortabel king-size bed, een lekker briesje op je balkon of terras; je voelt je meer dan welkom in de kamers en suites. De aardse tinten en hand geselecteerde accessoires creëren een warme sfeer. Perfect voor een goede nachtrust. 

Prikkel je smaakpapillen in een van de restaurants. Je proeft hier dagverse vis, heerlijke grill gerechten en Aziatische specialiteiten. Net waar je zin in hebt natuurlijk. Zin in een lekkere cocktail? Dan is Istrio poolbar aan het zwembad dé plek waar heerlijke Gin-Tonics en Mojito's worden gemaakt. Liever eropuit? Bezoek dan het charmante Rhodos-Stad. In de sprookjesverlichte binnenstad is het 's avonds enorm gezellig. Daarnaast vind je hier veel gezellige bars en authentieke tavernes.

Vanaf

 1.238

Hotel ’s Antigor

Soort:
Van 'boven' ziet Mallorca er al veelbelovend uit. Terwijl ik uit mijn vliegtuigraampje kijk verbaas ik me over het vele moois onder me. Ik zie ruige berglandschappen, kleine dorpjes, pijnboombossen en vele romantische baaitjes. Ik kan niet wachten om op onderzoek uit te gaan en het eiland te ontdekken!

Ik verblijf heerlijk een weekje in hotel 'S Antigor. Het landhuis ziet er romantisch, stijlvol en gezellig uit. Het wordt omgeven door een immense tuin en er is een zwembad om een frisse duik te maken. Als klap op de vuurpijl is het op maar een paar honderd meter van een klein, romantisch baaitje vandaan en ligt het toeristisch centrum om de hoek. Een perfecte plek dus!

Ik word warm verwelkomd door Andrea en Jaime. Ze vertellen dat ik lekker moet doen alsof ik in mijn eigen huis ben. Naast dat ik een prachtige kamer toegewezen heb gekregen, mag ik gebruik maken van de algemene woonkamer en keuken. Ik voel me echt thuis! Mijn kamer is smaakvol ingericht met lichte, warme kleuren. De grote ramen zorgen ervoor dat er veel daglicht naar binnen valt, wat een rustgevende werking op me heeft. Er is nog iets waar ik zeker heerlijk ontspannen van ga worden; het bad. Omdat ik vandaag niets op de planning heb staan, stap ik er straks meteen in. Een mooie start van mijn vakantie!

Vanaf

 897