Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Ikos Olivia

Ikos Olivia

Waar te beginnen? Dit super luxe hotel voorziet werkelijk in alles en brengt vakantie vieren op een wel heel ander niveau. Kamers om door een ringetje te halen en een all inclusive concept om een puntje aan te zuigen. Neem je handdoek mee naar het fijne zandstrand en bestel daar je verse smoothie. Of draai je nog eens om op het ligbed bij een van de zwembaden. In welk restaurant ga je eten? Buffet of à la carte de kwaliteit is Michelinster waardig. Lichaam en geest komen hier tot rust of ‘back in shape’, want een dagen dagje spa of sporten kan ook. En het animatieteam weet precies wat kinderen willen. Wil je genieten van nog meer luxe? Boek dan een kamer van de deluxe collection. Je bent van top tot teen op vakantie.

Prijzen vergelijken

Ikos Olivia is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  1.362

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Titanic Royal Resort

Soort:

Hotel Titanic Royal Resort is de ideale plek om tot rust te komen. Voor een duik in de zee hoef je niet ver te lopen want het hotel ligt namelijk aan het strand. Sla hier je handdoek uit en geniet van een heerlijke dag. Een frisse duik nemen kan ook in 1 van de 5 zwembaden bij het hotel. Glij de glijbanen af in het aquapark, sloof je uit in de fitnessruimte of kom tot rust in het wellness centre. Terwijl jij aan het genieten bent in de sauna vermaken de kinderen zich bij de kidsclub.

Ga je graag winkelen in Hurghada? In de directe omgeving zijn genoeg leuke winkeltjes te vinden. En misschien nog leuker: de taxi brengt je in circa 5 minuten naar de overdekte shopping mall Senzo Mall. Dit wordt een heerlijke vakantie!

Vanaf

 906

Marvell Club Hotel & Apartments

Soort:
Vier je relaxte vakantie op Ibiza. Dit hotel in San Antonio is met blauwe tinten ingericht dat zorgt voor het onderzeegevoel. En laat dat nou net zijn wat je zoekt op vakantie. De kamers zijn supernetjes en groot. Ook ideaal voor gezinnen. Er is een leuk kinderzwembad met glijbanen, dus waterpret voor de kids is er genoeg. Vergeet ook niet het eiland te verkennen. Ibiza staat immers bekend om haar mooie baaitjes en natuur.

Vanaf

 533

Casa la Jolla

Soort:
Casa la Jolla Een dag bij Casa la Jolla Je start de ochtend in een van de zes comfortabele kamers. Zodra je de deuren opent, kijk je uit over de Middellandse Zee, fruitbomen en de stoere bergtoppen van het Sierra de Tejeda-gebergte. Aan de ontbijttafel wacht een bord vol verse streekproducten op je. Hierna is het aan jou: een frisse duik in het zwembad, een drankje uit de honestybar of genieten in het warme zonnetje. Wanneer de avond valt, schuif je om de dag aan bij een diner van Chef Teun, die met liefde de BBQ aansteekt. Culinaire route Casa la Jolla ligt in Cómpeta, in de Axarquía-streek, waar de olijf- en wijngaarden het landschap kleuren. Een culinaire route mag daarom ook zeker niet ontbreken in je planning. Ook liefhebbers van wandelen zitten hier helemaal goed: vanuit Casa la Jolla loop je zo de natuur in. Liever naar het strand, een balletje slaan op de golfbaan of één van de sfeervolle omliggende steden verkennen? Alles ligt binnen handbereik. Ontdek de omgeving Geniet van een rustige ochtend, stap in je huurauto en ontdek de streek in je eigen ritme. Onderweg zie je hoe veelzijdig dit gebied is. Een bijzondere tip: volg de Rozijnenroute (Ruta de la Pasa), die door de heuvels slingert langs kleine dorpjes en wijngaarden waar de beroemde gedroogde druiven worden gemaakt. Ook een stranddag behoort tot de mogelijkheden: rijd naar de kust en sluit je dag af met een glas lokale wijn terwijl de golven zachtjes op de achtergrond klinken. Een simpel maar heerlijk moment. Ligging Casa la Jolla * Op 5 kilometer van restaurants * Op 5 kilometer van winkels/supermarkt * Op 14 kilometer van centrum Caleta de Vélez * Op 18 kilometer van het strand * Op 63.5 kilometer van luchthaven Málaga Kamers * 2-persoonskamer Type 1, 2, 3 en 4, zwembad- en bergzicht (max. 2 personen) * Formaat: ca. 27 m2 * Kingsize bed (180x200cm) * Badkamer met douche, toilet en haardroger * Magnetron en koffiezetapparaat * Airconditioning * Televisie * 2-persoonskamer Type 5, bergzicht (max. 2 personen) * Formaat: ca. 42 m2 * Qua faciliteiten gelijk aan 2-persoonskamer Type 1/2/3/4 * 2-persoonskamer Type 6, zeezicht (max. 2 personen) * Formaat: ca. 32 m2 * Qua faciliteiten gelijk aan 2-persoonskamer Type 1/2/3/4 * Terras met zitjes Faciliteiten * Zwembad * Ligstoelen en parasols * Restaurant (menu van de dag) * Honestybar * Tafeltennis * Bagageruimte * Parkeergelegenheid Extra's * Handdoekwissel: 3x per week * Bedlinnenwissel: 1x per week * (Tussentijdse) schoonmaak: 2x per week * Incheck mogelijk vanaf 16:00 uur * Uitchecken voor 10:30 uur * Massages (tegen betaling) * Adults Only (16+) * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Casa la Jolla op basis van Logies & Ontbijt

Vanaf

 650

Alexander

Hotel Alexander in Weggis heeft een prachtig uitzicht op het Vierwoudstedenmeer. Omdat je gratis toegang hebt tot het strand van het Vierwoudstedenmeer, kan je hier elke dag heerlijk ontspannen. Ook de wellnessliefhebber komt hier niks tekort: hotel Alexander en hotel Gerbi zijn ondergronds met elkaar verbonden, waardoor de Vitalis wellness goed te bereiken is vanuit beide hotels.

Vanaf

 365