Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Villa Vicky

🇬🇷Griekenland
Chersonissos
appartement
Logies
De appartementen combineren het beste van twee werelden. Je hebt zowel het oergezellige Koutouloufari als het centrum van Chersonissos in de buurt. Je merkt dat de betrokken vriendelijke eigenaar het je graag naar de zin maakt, dus het liefst blijf je de hele dag hier. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien.

Villa Vicky is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

27 augustus 2026, 8 dgn
Amsterdam
 473

Bekijk ook deze aanbiedingen

Corallium Dunamar by Lopesan

Soort:
Hotel Corallium Dunamar by Lopesan ligt aan het lange zandstrand van Playa del Inglés en midden in het levendige centrum. Kom hier helemaal tot rust op een van de trapsgewijs aflopende zonneterrasjes, tussen subtropische planten en een waterval. Of kies voor levendigheid de promenade met geanimeerde restaurants, bars en boetieks ligt om de hoek.

Vanaf

 1.045

Hotel Relais Parco Cavalonga

Soort:
Hotel Relais Parco Cavalonga Siciliaans platteland Midden op het Siciliaanse platteland ligt Hotel Relais Parco Cavalonga, een plek waar rust en natuur de hoofdrol spelen. Geniet van het vogelgezang en verras je zintuigen met de geur van het land. Het landschap is het eerste dat je raakt: olijfboomgaarden, eeuwenoude johannesbroodbomen en in de verte zelfs een glimp van de zee. In combinatie met de 15 lichte kamers, elk met een eigen karakter, begrijp je meteen waarom mensen hier zo graag terugkomen. Restaurant I Paladini Begin of eindig je dag bij het zwembad, een fijne gewoonte onder de warme Siciliaanse zon. Trek gekregen? In de oude boerderij vind je restaurant I Paladini, waar de chef kookt met verse ingrediënten van het land en uit de nabije zee. Een diner onder de sterren hoort hier gewoon bij. Ook qua activiteiten zit je goed: proef wijnen uit de regio, leg het landschap vast met penseel en papier, of ontdek de omgeving vanaf de rug van een paard. Sicilië in je eigen ritme Met de huurauto ontdek je in je eigen ritme de omgeving van Sicilië. Rijd naar het stadje Donnafugata en bezoek het kasteel, of zoek juist de kust op voor een ontspannen stranddag. Trek het achterland in voor een olijfolieproeverij tussen de boomgaarden, of maak er een dagje Ragusa van. In het barokke Ibla slenter je door smalle straatjes en sluit je de dag af met een diner met uitzicht over de vallei. Ligging Hotel Relais Parco Cavalonga * Op 3 kilometer van restaurants * Op 3 kilometer van winkels/supermarkt * Op 10 kilometer van Donnafugata * Op 10 kilometer van het zandstrand * Op 110 kilometer van luchthaven Catania Kamers * 2-persoonskamer Superior (max. 2 personen) * Formaat: ca. 22 m2 * Tweepersoonsbed (160x200cm) of losse bedden (80x200cm) * Badkamer met douche, toilet en haardroger * Minibar en waterkoker * Airconditioning * Televisie * Kluisje * Strijkijzer en -plank Faciliteiten * Zwembad * Ligstoelen en parasols * Badhanddoekenservice (tegen betaling) * Receptie * Restaurant * Bar * Wi-Fi * Bagageruimte * Parkeergelegenheid Extra's * Handdoekwissel: dagelijks * Bedlinnenwissel: 2x per week * (Tussentijdse) schoonmaak: dagelijks * Incheck mogelijk vanaf 14:00 uur * Uitchecken voor 10:00 uur * Vroege check-in mogelijk o.b.v. beschikbaarheid (tegen betaling) * Babybedje en kinderstoel op aanvraag (gratis) * Massage (tegen betaling) * Yoga (op aanvraag) * Kamers voor mindervaliden beschikbaar Verzorging * Je verblijft bij Hotel Relais Parco Cavalonga op basis van Logies & Ontbijt of Halfpension

Vanaf

 727

Aresti Villas

Wanneer ik door het groene landschap van Zakynthos rijd, besluit ik spontaan een bezoek te brengen aan Aresti Villas. Dionisios, de eigenaar, had me ooit gezegd dat ik altijd welkom was - en dat laat ik me geen twee keer zeggen. Bij aankomst wacht me een warm welkom en een knipoog: “Er staat iets lekkers voor je in de koelkast.” Ik kies de villa met het knusse hemelbed, natuurstenen accenten en een charmant balkonnetje. Na een frisse duik in mijn privézwembad geniet ik op het terras van de bloemenpracht in de tuin. De avond sluit ik af in het restaurant, waar ik aanschuif voor een heerlijke Griekse maaltijd en een goed gesprek met Dionisios.

Aresti Villas is een charmant opgezet villapark dat voelt als een traditioneel Grieks dorpje, midden in de natuur. De familie Stramiris runt het park met veel zorg en hartelijkheid. Elke villa is uniek ingericht, in harmonie met de omgeving, en beschikt over een eigen tuin en privézwembad voor maximale privacy. Centrale faciliteiten zoals een receptie, restaurant, bar en speeltuintje zorgen voor comfort en gemak. 's Ochtends kun je genieten van een eenvoudig ontbijt, en voor tips over de omgeving kun je altijd terecht bij de familie. Dankzij de centrale ligging zijn zowel de stranden als Zakynthos-stad gemakkelijk te bereiken.

Vanaf

 737