Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

The Nest Resort

🇬🇷Griekenland
Chersonissos
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Chersonissos? The Nest Resort is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 633 reizigers beoordelen The Nest Resort gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van The Nest Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar The Nest Resort vandaag nog!

The Nest Resort is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

17 mei 2027, 8 dgn
Weeze
€ 909

Bekijk ook deze aanbiedingen

ABC Resort

Soort:
Op zoek naar een ontspannen zonvakantie op Curaçao? In Willemstad ligt Hotel ABC Resort, een kleinschalig en comfortabel verblijf op een fijne locatie. Dit resort bevindt zich in een rustige wijk en is ideaal als je het eiland in alle vrijheid wilt ontdekken. De sfeer is ontspannen en persoonlijk, perfect voor reizigers die graag hun eigen tempo bepalen. Overdag verken je de stranden en kleurrijke wijken van Curaçao, daarna kom je heerlijk tot rust bij het zwembad. Dankzij de praktische opzet voelt het verblijf al snel vertrouwd aan. Hier geniet je van vrijheid, comfort en de Caribische zon. Zin in een onbezorgde vakantie? Bekijk snel de prijzen en boek Hotel ABC Resort bij D-reizen!

Vanaf

€ 1.247

AHG Sun Bay Mlilile Beach

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Matemwe? AHG Sun Bay Mlilile Beach is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 287 reizigers beoordelen AHG Sun Bay Mlilile Beach gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van AHG Sun Bay Mlilile Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Tanzania? Boek jouw vakantie naar AHG Sun Bay Mlilile Beach vandaag nog!

Vanaf

€ 1.280

La Torre Ibiza

Soort:
Terwijl de zon langzaam ondergaat neem ik nog een slok van mijn Sangria. Ik kijk om me heen en begin te glimlachen van geluk. Mijn vriendin kijkt mij verbaasd aan: “wat is er Eliza?” vraagt ze. “Op dit moment ben ik de gelukkigste persoon op aarde! Ik ben omringd door lieve vrienden, het is lekker weer, het eten en drinken is heerlijk… en dan dat uitzicht!” Ik zucht en kijk naar het prachtige uitzicht over zee en de zon die langzaam ondergaat. Zo'n mooi uitzicht als bij La Torre Ibiza heb ik nog nooit gezien… Voor mij is dit het échte Ibiza!

Vanaf

€ 981