Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Het Sunweb Villages Appartementen Eanthia Beach beschikt over sfeervolle appartementen met een mooie ligging direct aan het heerlijke strand. Dat maakt het ideaal voor een welverdiende vakantie op het leuke eiland Kreta. Er is een groot zwembad voor heel wat uurtjes waterpret met daaromheen een enorm terras om goed te genieten van de zon. Bij de gezellige bar schenkt de barman graag een verkoelend drankje in terwijl hij gelijk wat tips geeft over de omgeving. Vanaf je ligstoel droom je weg met een prachtig uitzicht over de blauwe zee en kom je helemaal tot rust. De kids kunnen zich lekker vermaken in het aparte kinderbad of in de uitgebreide ingerichte speelruimte.
In het restaurant, pal tegenover het strand, wordt gezorgd voor lekker eten dat bereid wordt door de eigenaresse zelf. Op de uitgebreide kaart staan lokale en traditionele Griekse gerechten en het is maar moeilijk kiezen. ’s Avonds is het gezellig om nog te blijven zitten en de zon te zien zakken in de zee. Samen kun je plannen maken voor de volgende dag. Misschien een bezoekje aan Chania?
Hotel Eftalia Ocean is een nieuw hotel net buiten het centrum van Konakli. Dit 5-sterren is een waar paradijs voor families. Zo is er een miniclub die allerlei activiteiten verzorgt voor de kinderen en zijn er diverse zwembaden waar je gemakkelijk de gehele dag kunt vertoeven. Met zo'n 8 zwembaden inclusief glijbanen en een kinderzwembad is het een waar zwemparadijs voor jong en oud. Zoek jij liever de rust op? Het strand bevindt zich 100 meter van het hotel vandaan waar je op een ligbedje een goed boek kunt lezen. In het wellnesscenter van het hotel hangt een ontspannen sfeer en kom je heerlijk tot rust in de sauna of Turks stoombad. Nadat je uitgestoomt bent, is het tijd voor een hamambehandeling of massage. Dat is pas genieten! Speel een potje volleybal op het strand of gooi een pijltje tijdens een wedstrijdje darts. Er is hier van alles te beleven.
De kamers zijn ruim en modern ingericht, dus je hebt heerlijk de ruimte. Ook over het eten hoef je niet lang na te denken, want elke dag serveert het hotel allerlei lekkere gerechten. Daarnaast zijn er verschillende bars waar je elke dag een andere cocktail drinkt. Na het avondeten is het tijd om te dansen op de dansvloer in de discotheek en bezoek je een avondshow georganiseerd door het animatieteam. Het is tijd voor vakantie!