Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Mitsis Bali Paradise

🇬🇷Griekenland
Bali
hotel
All Inclusive

Hotel Mitsis Bali Paradise ligt in het charmante kustplaatsje Bali op Kreta, op loopafstand van het centrum en vrijwel direct aan een heerlijk zandstrand. Dit mooie 4-sterren all-inclusive hotel combineert een fijne ligging met uitgebreide faciliteiten voor een ontspannen verblijf onder de Griekse zon.

De kamers zijn ruim en licht ingericht en beschikken over een balkon of terras met uitzicht op de tuin of de zee. Je hebt een ruime keuze aan hotelkamers, altijd met airconditioning en fijne extra’s voor een comfortabel verblijf. In 2026 is de eerste fase van een grootschalige renovatie afgerond, waarbij onder andere kamers, de lobby en diverse openbare ruimtes zijn vernieuwd.

Je geniet hier van buffetmaaltijden en à la carte opties, meerdere bars, een beachbar én een poolbar. Actief blijven kan in de outdoor gym of op het sportveld, en er is een dagelijks recreatieprogramma. Kinderen vermaken zich met waterglijbanen, een speeltuin en leuke activiteiten in de miniclub.

Bali is een dorpje aan een prachtige baai, ideaal voor snorkelen en boottochtjes. Ook het historische Rethymnon ligt op korte afstand en is perfect voor een dagtrip tijdens je verblijf op het veelzijdige Kreta.

Hotel Mitsis Bali Paradise is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 oktober 2026, 6 dgn
Keulen
 838

Bekijk ook deze aanbiedingen

Parkim Ayaz

Soort:
Zin in een zonovergoten vakantie in Gümbet? Het 4-sterrenhotel Parkim Ayaz ligt direct aan het strand en midden in het bruisende centrum van deze populaire badplaats. Hier geniet je van een relaxte sfeer, ruime zwembaden en lekker eten onder de Turkse zon. Met maar liefst drie zwembaden en een kleurrijke waterglijbaan is er genoeg waterpret voor jong en oud. De tropische tuin van 20.000 vierkante meter zorgt voor een ontspannen setting, terwijl de levendige bars en restaurants zorgen voor gezelligheid. Of je nu wilt relaxen aan zee of de gezelligheid van Gümbet wilt opzoeken: hier zit je helemaal goed. Ben jij klaar om te genieten onder de Turkse zon?

Vanaf

 650

Quinta do Mel

Soort:

Wat een onverwachte wending. Daar stond ik dan, midden in het Portugese landschap, tussen de geurende kruiden en zoemende bijen - met een lekke band. Niet het einde van de wereld, zo bleek al snel, want uit een charmant huis aan de rand van de weg kwam een man me tegemoet. Luis, de eigenaar van deze bijzondere quinta. Terwijl mijn scooter werd gerepareerd, nipte ik van een dampende kop kruidenthee, vers geplukt uit de tuin. En ineens wist ik: dit plekje is te mooi om zomaar weer achter te laten.

Quinta do Mel is een kleinschalige en sfeervolle quinta in de heuvels van de Algarve, op korte afstand van Vilamoura en Albufeira. Gasten worden hier warm ontvangen door Luis, die hen verwent met huisgemaakte honing, biologische jam en een ontbijt vol streekproducten. Er zijn slechts tien kamers, wat zorgt voor veel rust en privacy. In de tuin ligt een zwembad met ligstoelen en rondom slingeren wandelpaden tussen sinaasappelbomen en lavendelstruiken. De quinta beschikt over een eigen theesalon en winkeltje, waar lokale lekkernijen geproefd én gekocht kunnen worden. Perfect voor wie het authentieke Portugal wil proeven - letterlijk en figuurlijk.

Vanaf

 523

Abora Interclub Atlantic

Soort:
Het 4-sterrenhotel Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels is de perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. San Agustin is een rustigere badplaats vlak bij Playa del Inglés, en biedt een fijne mix van rust, comfort en levendigheid. In dit hotel geniet je van tropische tuinen, meerdere zwembaden en volop entertainment voor jong en oud. Terwijl de kinderen zich uitleven in het waterpark of de miniclub, geniet jij van een moment voor jezelf aan het adults only zwembad. Van sportieve activiteiten tot gezellige shows in de avond: vervelen is hier geen optie. En trek? Dankzij het uitgebreide all inclusive concept staat er altijd iets lekkers voor je klaar. Het strand bereik je via een trap of met de handige pendelbus. Alles is aanwezig voor een zorgeloze vakantie onder de zon. Bekijk snel de prijzen en laat het vakantiegevoel beginnen bij D-reizen!

Vanaf

 666

Hacienda del Mar, Hotel Member of Meliá Collection

Soort:

Hacienda del Mar, Hotel Member of Meliá Collection is een superluxe adres aan het strand van Estepona. Hier ontbreekt het aan niets en geniet je van een welverdiende vakantie in het mooie Spanje.

Ontspannen kan bij het fijne zwembad en extra relaxen doe je in de wellness. Het hotel biedt bovendien diverse luxe kamertypes, van superieur kamers tot juniorsuites waarin je lekker kunt cocoonen na een dag aan het strand.

Ook het eten is tot in de puntjes verzorgd . Kies je voor het buffet, ga je voor het à-la-carterestaurant of bestel je liever een smakelijke snack bij de poolbar? De Costa del Sol is ook nog eens perfect om eropuit te gaan. Bezoek bijvoorbeeld de haven van Puerto Banus of stap een dagje de grens over en bezoek het bijzondere Gibraltar.

Vanaf

 730