Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Asteris Village

Asteris Village

Verblijven in een aangename accommodatie in Gerakina? Hotel Asteris Village is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1211 reizigers beoordelen Hotel Asteris Village gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Asteris Village, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Asteris Village vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Asteris Village is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  324

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel La Dehesa Experiences

Soort:

Na een lange dag van avontuur en ontdekking sta ik op mijn terras, omringd door stilte en natuur. Het enige geluid dat ik hoor is het zachte gekraak van de bomen in de wind. Het zwembad reflecteert de sterren die de hemel verlichten en het voelt alsof ik in een andere wereld ben beland. Ik kijk omhoog, en het is alsof de sterren dichterbij zijn dan ooit tevoren. Dit is het moment van de dag waarop ik besef dat dit meer dan een vakantie is; het is een ervaring die ik nooit zal vergeten. Of ik nu de omgeving verken, een kayaktocht maak of gewoon geniet van de natuur, elke ervaring lijkt hier intenser, dankzij de rust en de schoonheid.

Hotel La Dehesa Experiences biedt een unieke ervaring, gebaseerd op drie belangrijke elementen: de sterrenhemel, natuur en privacy. Je hebt de keuze uit twee bijzondere accommodaties: de Junior Suite en de Tubbo. De Junior Suite is een luxe hut met een ruim terras en privézwembad, waardoor je in alle rust kunt genieten van de prachtige natuur en het spectaculaire uitzicht op de sterrenhemel. De Tubbo is een glazen koepel waar je vanuit je bed direct naar de sterren kunt kijken, ook met een privézwembad voor extra ontspanning. Het hotel biedt een scala aan ervaringen op aanvraag, zoals kajakken en paardrijden. Daarnaast kun je de omgeving verkennen door te wandelen in de "Montes Comunales", het pittoreske stadje Montoro bezoeken, of het iconische Almodóvar Castle ontdekken, dat ook als decor diende voor een scène uit Game of Thrones.

Vanaf

 836

Vrachia Beach Resort

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Kissonerga? Hotel Vrachia Beach Resort is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 204 reizigers beoordelen Hotel Vrachia Beach Resort gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Vrachia Beach Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cyprus? Boek jouw vakantie naar Hotel Vrachia Beach Resort vandaag nog!

Vanaf

 493

Silvi Villas

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Playa Del Ingles? Hotel Silvi Villas is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 549 reizigers beoordelen Hotel Silvi Villas gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Silvi Villas, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Silvi Villas vandaag nog!

Vanaf

 565

Bitzaro Palace

Het 4-sterrenhotel Bitzaro Palace aan de kust van Kalamaki; is een sfeervolle bestemming vol stijlvolle ambiance en geweldige faciliteiten. Het unieke zwembad is omringd met stijlvolle ligbedden en zachte zitkussens waarvandaan je uitstekend vertoeft op het zonneterras. Laat de zonnestralen je ziel verwarmen en overweldigen met een grandioos vakantiegevoel. Ga eerst naar het zwembad of toch even eerst bij het strand kijken? Ook daar staan verschillende ligbedden voor je klaar. Na een dag vol zonovergoten plezier laat je de smaken van het buffetrestaurant je verwelkomen. Om vervolgens bij de bar nog iets ijskouds te laten inschenken. Hier weet je zeker dat je een zalige tijd tegemoet gaat; boek nu jouw verblijf in het verzorgde Bitzaro Palace! Boek nu jouw kamer voor jou en je partner op Zakynthos!

Vanaf

 981