Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Appartementen Villa Reina

Appartementen Villa Reina

Je voelt je meteen thuis in het Secrets hotel Villa Reina. A home away from home, de vriendelijke gastvrijheid van de Nederlandse eigenaresse draagt hier zeker aan bij. Zij zal ieder moment klaar staan om je met liefde van alles over de omgeving te vertellen.

De moderne appartementen zijn van alles voorzien; van luxe badkamer tot een heerlijk bed. Ook bieden ze allemaal een mooi uitzicht over zee en liggen in een rustige, natuurrijke omgeving. Na een paar minuutjes wandelen kun je al een verfrissende duik in zee nemen en geniet je van een heerlijke dag op het strand. Als gast van Villa Reina kun je gebruik maken van het zwembad en de poolbar van Anassa Suites. Tevens wordt er hier een heerlijk ontbijt, lunch en diner geserveerd (tegen betaling). Je kunt er terecht tot 12 uur ’s avonds. De familie Vitoris die zowel eigenaar zijn van Villa Reina als Anassa Suites en Villas, staan volledig voor je klaar om je met open armen te ontvangen!

Prijzen vergelijken

Appartementen Villa Reina is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  376

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hampton by Hilton London City

Verblijven in een aangename accommodatie in Londen? Hotel Hampton by Hilton London City is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3750 reizigers beoordelen Hotel Hampton by Hilton London City gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Hampton by Hilton London City, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Groot-brittannie? Boek jouw vakantie naar Hotel Hampton by Hilton London City vandaag nog!

Vanaf

 306

Ascos Coral Beach

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Coral Bay? Hotel Ascos Coral Beach is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 284 reizigers beoordelen Hotel Ascos Coral Beach gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Ascos Coral Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cyprus? Boek jouw vakantie naar Hotel Ascos Coral Beach vandaag nog!

Vanaf

 587

Hotel Three Corners Rihana Resort

Soort:

Three Corners Rihana Resort is een onvergetelijk vakantieadres aan de Rode Zee. Hier genieten zowel stellen als families van een ontspannen zon-, zee- en strandvakantie met een vleugje Belgische gastvrijheid. Het hotel ligt in het bruisende centrum van El Gouna. Hier zijn ontelbaar veel winkeltjes, gezellige restaurants en bars te vinden.

Dit resort is onderdeel van de
Three Corners keten en is vooral geliefd vanwege het betrokken (deels Nederlandssprekende) personeel. Zij geven je de leukste tips en doen er er alles aan om jouw vakantie onvergetelijk te maken. Ook de ligging aan een kristalblauwe lagune, het weer, de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en de Nederlandstalige Trixie kidsclub spelen een belangrijke rol bij het maken van de mooiste vakantieherinneringen.

Als gast van The Three Corners Rihana Resort kun je een bezoekje brengen aan het nieuwe 'Makani Beach Club'. Makani Beach Club is te vinden in het noorden van El Gouna en de perfecte plek voor watersporters. De gratis shuttlebus brengt je naar de Beach Club waar je kunt kitesurfen, paddle boarden, deelnemen aan sportactiviteiten of genieten van een heerlijke massage. 

In Three Corners Rihana Resort kun je optimaal relaxen. Op een van de fijne ligbedjes rondom het zwembad of op het goudgele zandstrand dat exclusief gebruikt mag worden door hotelgasten. Doe je liever iets actiefs, dan bieden de leuke glijbanen, de diverse (water)sporten en gezellige activiteiten die het animatieteam organiseert uitkomst.

Eten krijgt veel aandacht: In Nicole's Greenhouse geniet je van vegan en vegetarische opties. Het hoofdrestaurant biedt verrassende themabuffetten als 'Franse Romantiek' en 'een Oosterse Nacht '. In restaurant Chez Pascal, serveren ze authentieke Belgische gerechten, met keuze aan perfect gebakken steaks, verse zeevruchten en Belgische frieten. En dan is er nog Dolce Vita, waar je lekker Italiaans kunt eten en het 'Dine Around' programma, waarmee je ook in andere hotels kunt aanschuiven. Sluit de avond af met een drankje in de geheel vernieuwde Peanuts Bar.

Vanaf

 650