Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

ROBINSON Club Daidalos

🇬🇷Griekenland
Antimachia
hotel
Volpension
Een complete vakantie-ervaring op een rustgevend plekje op Kos. Het prachtige Robinson Club Daidalos; kleurt sfeervol met zijn witte accommodaties in de zon. Het contrast met de groene tuin en de hoge bomen op het terrein; maakt het plaatje een uitstekende vakantiesetting. Aan de 2 buitenbaden ervaar je een ongekende rust en ben je in no-time al je zorgen uit Nederland vergeten. Laat alles volledig van je afglijden als je het verkoelende water in duikt. Terwijl je baantjes zwemt; kijk je uit over de zee en de de eilanden die voor de kust liggen. Wat een parelplekje hier in Antimachia. Twijfel je nog? Kijk dan naar de fantastische beoordelingen van gemiddeld een 9,6! Kom snel met je geliefde partner naar Antimachia.

ROBINSON Club Daidalos is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 mei 2027, 8 dgn
Weeze
 1.271

Bekijk ook deze aanbiedingen

Akra Didim

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Didim? Akra Didim is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 131 reizigers beoordelen Akra Didim gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Akra Didim, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Akra Didim vandaag nog!

Vanaf

 1.340

Hotel Saritas

Soort:

Hotel Saritas in de buurt van Alanya ligt vlak bij het strand en is een fijne keuze als je een ontspannen zonvakantie zoekt. Door de faciliteiten zoals glijbanen, meerdere zwembaden en all inclusive heb je hier alle vrijheid om je dag precies zo in te vullen als je wilt, waardoor je al snel in de relaxmodus komt. Je ontdekt bovendien de omgeving dankzij de dolmuş die vlakbij stopt, ideaal om meer van Alanya te ontdekken.

De kamers zijn eenvoudig ingericht en bieden wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. Je kiest uit verschillende kamertypes, allemaal met een eigen balkon of terras. Prettig als uitvalsbasis na een dag aan het strand of bij het zwembad.

Rond het zwembad plof je zo neer op een ligbed en bestel je tussendoor een koud drankje bij de bar. En krijg je trek? In het buffetrestaurant schuif je aan voor een mix van Turkse favorieten en internationale gerechten.

De ligging is praktisch: het strand ligt op ongeveer 100 meter en de dolmuş brengt je in korte tijd naar het centrum van Alanya. Hier wandel je tussen winkels, eet je in gezellige restaurants of bezoek je het kasteel met uitzicht over de kustlijn. Ook in de directe omgeving van het hotel vind je kleine winkels en cafés.

Vanaf

 457