Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

SENSEANA Sea Side En Spa

🇬🇷Griekenland
Analipsi
hotel
All Inclusive

SENSEANA Sea Side En Spa is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

12 oktober 2026, 8 dgn
Brussel
 980

Bekijk ook deze aanbiedingen

Coral Sands Beach

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Christchurch? Hotel Coral Sands Beach is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 16230 reizigers beoordelen Hotel Coral Sands Beach gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Coral Sands Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Barbados? Boek jouw vakantie naar Hotel Coral Sands Beach vandaag nog!

Vanaf

 1.633

Bella Vista Hotel & Resort

Soort:

In het hart van Hurghada vind je Bella Vista Hotel & Resort. Winkels, cafés en restaurants liggen op loopafstand. Wil je afkoelen? Neem dan een duik in het heerlijke zwembad van het hotel, met een apart kinderbad. Liever zand en zee? Geniet van het privéstrand van het hotel, waar je beachvolleybal kunt spelen of watersporten kunt uitproberen. Er is zelfs een speciaal strandgedeelte voor pure ontspanning.

Bella Vista Hotel & Resort biedt daarnaast tal van andere activiteiten, zoals tafeltennis en tafelvoetbal. Dankzij het uitgebreide all-inclusive programma geniet je zorgeloos van heerlijke maaltijden. Dit hotel is de perfecte combinatie van ontspanning en een actieve vakantie.

Vanaf

 567

Villa Olga Lounge Hotel

Deze week ben ik uitgenodigd door de Griekse zusjes Nantia en Anthoula. Samen zijn de zusjes de twee eigenaressen van het Villa Olga Lounge Hotel op Lefkas. Dit eilandadresje heeft alles om van te dromen: een ruim, koel zwembad, lieve eigenaren, kookcursussen van locals en traditioneel Grieks eten. Elke keer word ik weer in de watten gelegd als ik aan dit hotel een bezoekje breng. Ze regelen zelfs de leukste boottripjes voor hun gasten!

Bij aankomst word ik verrast met een drankje en twee Griekse kussen op mijn wang. “Welkom, Eliza! Wat fijn dat je er weer bent!” zegt Anthoula. Samen met Anthoula lopen we door de tuin naar mijn kamer. De zon schittert op het water van het ruime zwembad en ik droom weg bij de grote loungebedden aan het water. Hier ga ik deze week heerlijk ontspannen! Naast het zwembad is er een klein restaurantje waar je op verzoek kunt dineren of een drankje kunt drinken. In de ochtend wordt hier ook een zelfgemaakt Grieks ontbijt geserveerd.

Bij mijn kamer aangekomen, plof ik direct neer op mijn bed. Mijn kamer is ruim en heeft traditionele details: het bed heeft Griekse versieringen, de spiegel is goud en past goed bij de authentieke lampjes aan de muur. Ik zal mezelf deze week goed vermaken. Over een halfuur word ik al verwacht bij de kookcursus van een echte local! Hier leer ik pas echt wat authentiek Grieks is!

Vanaf

 806