Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Agapi Beach Resort

🇬🇷Griekenland
Ammoudara
hotel
All Inclusive

Hotel Agapi Beach Resort ligt direct aan het strand van Ammoudara, op het zonnige eiland Kreta. Hier draait alles om Griekse gastvrijheid, comfort en ontspannen vakantiedagen met lekker eten en leuke activiteiten. Dankzij de ligging aan zee, meerdere zwembaden en uitgebreide all-inclusive formule hoef je je nergens zorgen over te maken.

De kamers en bungalows zijn licht en stijlvol ingericht, met veel natuurlijke materialen en originele details. Je merkt dat er aandacht is besteed aan sfeer: gezellige zithoekjes, moderne accenten en een warme, huiselijke uitstraling. Veel kamers hebben een balkon of terras met uitzicht op de tuin, het zwembad of de zee.

Op het resort vind je drie zwembaden, een apart kinderbad en volop ruimte om te relaxen in de zon. Voor kinderen is er een Kidsclub en animatie, terwijl jij geniet van een goed boek of een verfrissend drankje aan de beachbar. Ook het eten is hier een feestje: van verse buffetten tot à-la-cartegerechten in de Griekse taverna of het Italiaanse restaurant.

De hoofdstad Heraklion ligt op korte afstand, ideaal voor een uitstapje naar het Paleis van Knossos of een middagje winkelen. In de directe omgeving van het hotel zijn gezellige tavernes en winkeltjes, en ook de luchthaven ligt op maar een klein stukje rijden.

Hotel Agapi Beach Resort is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

24 oktober 2026, 8 dgn
Brussel
 944

Bekijk ook deze aanbiedingen

Tivoli Lagos

Soort:
Dit resort in Lagos, Algarve is een hotel voor zonvakantie in Portugal. Je loopt door witte patio's en staat zo in het centrum, bij de haven. Zin in strandvakantie? Pak de shuttle naar Duna Beach Club op Meia Praia. Voeten in het zand, muziek aan en je drankje komt je kant op. Terug bij dit resort duik je het buitenzwembad in, of je kiest het binnenbad. Daarna laat je je spieren los in de wellnessclub. Later schuif je aan in een van de vier restaurants, van buffet tot à la carterestaurant. En als de avond valt, vind je in Lagos altijd een terras dat je naam roept. Dit is Algarve gevoel licht, zilt en precies genoeg energie voor morgen.

Vanaf

 615

Lusso Sorgun

Soort:
Het spiksplinternieuwe Lusso Sorgun is de ultieme bestemming voor een ontspannen en luxe vakantie aan de Turkse Rivièra. Dit prachtige vijfsterrenresort ligt direct aan een privéstrand, op slechts 5 kilometer van het historische Side en 6 kilometer van het levendige Manavgat. Ontdek de ultieme rust en luxe van Lusso Sorgun, met moderne faciliteiten, zoals meerdere buitenzwembaden en een breed scala aan restaurants en bars. Verblijf in stijlvolle kamers, variërend van superiorkamers met zijzeezicht, swim-up kamers, exclusieve suites met adembenemend zeezicht of een romantische Suite Penthouse honeymoon suite met een bubbelbad op het terras. Geniet van het uitgebreide Ultra All Inclusive concept, met heerlijke buffetmaaltijden, snacks, à-la-carte diners en 24/7 geselecteerde (non-)alcoholische dranken. Ontspan op het zonneterras of verwen jezelf met een massage in het Spa Center. Kinderen vermaken zich prima met de miniclub, kinderzwembaden en minidisco. Of je nu houdt van sportieve activiteiten zoals tennis, boogschieten en aerobics, of liever ontspant op het privéstrand, Lusso Sorgun biedt voor ieder wat wils. Beleef een droomvakantie waar luxe en comfort samenkomen in Lusso Sorgun!

Vanaf

 1.160

Hamlet Oasis Resort

Soort:
Zin in een heerlijke vakantie op Bonaire? En wil lekker rustig verblijven, direct aan zee, zonder diep in de buidel te tasten? Dan is Hamlet Oasis in Kralendijk wat voor jou! Dit 3-sterrenresort beschikt over sfeervolle cottages en appartementen, in een tuin vol palmbomen. Er is een zwembad, zonneterras en je kunt er schitterend duiken of snorkelen (tegen betaling). Wil jij voordelig genieten van witte stranden en de Caribische zon op Bonaire? Boek dan snel je verblijf bij Hamlet Oasis.

Vanaf

 1.134

Casale le Crete

Soort:
Aangekomen op het terrein van Casale le Crete kan ik niet stoppen met rondjes draaien. Dat klinkt misschien maf, maar toch doe ik het. Want overal waar je om je heen kijkt is het prachtig. De heuvels lijken te schuilen onder een lappendeken van groentinten. Grote oude bomen sieren het landschap en heel af en toe zie je opeens een huisje. Het lijkt wel één grote ansichtkaart.

Midden in die ansichtkaart, vind je Casale Le Crete. Het voormalige landhuis staat met zijn stenen schoonheid statig in het groene landschap. Het is de trots van de Nederlandse eigenaresse Eline de Vries, die jaren geleden uit Nederland vertrok om hier haar droom te verwezenlijken. Wanneer ik met Eline spreek, voel ik meteen dat dit haar passie is. Ze is iemand die er alles aan doet om het haar gasten naar hun zin te maken.

Eline begeleidt me naar mijn eigen appartement. Als ze de deur voor me opent, ben ik er stil van. De houten balken tegeb het plafond, de rode tegelvloer, het traditionele keukentje; aan alles valt te zien dat dit landhuis een lange geschiedenis kent. Wat zal ik straks gaan doen; Eline een fiets laten regelen en de omgeving verkennen? Of de auto pakken naar het meer van Bolsena om te zwemmen? Ik open de deur naar mijn terras en het prachtige uitzicht lacht me weer tegemoet. Ik voel me hier de koning te rijk!

Vanaf

 650