Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Alkistis

🇬🇷Griekenland
Agios Stefanos
hotel
Logies en ontbijt
Op zoek naar een ontspannen vakantie op het betoverende Mykonos? Het 3-sterren Alkistis Beach Hotel in Agios Stefanos biedt een perfecte mix van comfort en Griekse charme. Gelegen direct aan het serene strand van Agios Stefanos, geniet je hier van adembenemende uitzichten over de Egeïsche Zee en de nabijgelegen haven van Mykonos-Stad. Met het bruisende centrum van Mykonos op slechts 2,5 kilometer afstand, combineer je moeiteloos rust met levendige uitstapjes. Ontspan bij het zwembad, proef heerlijke gerechten in het Italiaanse restaurant Capra en ervaar de warme gastvrijheid die dit hotel te bieden heeft. Boek vandaag nog je verblijf en ontdek het zelf!

Alkistis is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 567

Bekijk ook deze aanbiedingen

Horizon View Beach

Verblijven in een aangename accommodatie in Philipsburg? Hotel Horizon View Beach is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 818 reizigers beoordelen Hotel Horizon View Beach gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Horizon View Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Sint Maarten? Boek jouw vakantie naar Hotel Horizon View Beach vandaag nog!

Vanaf

 1.568

Es Moli

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Deia? Hotel Es Moli is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1802 reizigers beoordelen Hotel Es Moli gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Es Moli, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Es Moli vandaag nog!

Vanaf

 774

Dosi Hotel

Soort:
In een prachtige omgeving in Kumköy, op slechts 3 kilometer van het gezellige, historische centrum van Side ligt het populaire familiehotel Dosi. Dit verzorgde complex is de perfecte keuze wanneer je niet van een enorm groot hotel houdt, maar wel graag in een accommodatie verblijft met veel faciliteiten. Wees er wel snel bij!

Vanaf

 479

Villa Marko

Dit geliefde hotel ligt direct aan het Meer van Ohrid. Je zou bijna zeggen "in het meer". Je stapt het hotel uit en je staat direct op het strand. Je "eigen" strand met ligbedden en parasols. Je kijkt over het authentieke dorpje. Er wonen ongeveer 300 inwoners, er zijn maar een paar kleinschalige hotels en vijf sfeervolle, kleine restaurants. Met een zonsondergang en prachtig uitzicht is dit toch een ideale plek voor je vakantie.

Vanaf

 633