Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Dimitra Beach Hotel & Suites

🇬🇷Griekenland
Agios Fokas
hotel
All Inclusive
Dimitra Beach Hotel & Suites (voorheen Dimitra Beach Resort) is een ruim opgezet resort waar je de ruimte hebt om te genieten van een heerlijke Griekse vakantie op Kos. Het vriendelijke personeel zal je zoveel mogelijk in de watten leggen, zodat je heerlijk uitgerust weer thuiskomt. Daar helpen de comfortabele kamers, die in 2020 geheel gerenoveerd zijn, natuurlijk ook aan mee. Je bent van harte welkom in Dimitra Beach Hotel & Suites! TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Dimitra Beach Hotel & Suites is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

7 mei 2026, 8 dgn
Eindhoven
 893

Bekijk ook deze aanbiedingen

Meraki Resort

Soort:
De bohemian stijl van dit hotel zorgt voor een relaxte sfeer. Je koffers worden naar de kamer gebracht, terwijl jij alvast plaatsneemt op de schommel bij de beach bar. De barman weet precies hoe hij je favoriete cocktail moet bereiden. Het zwembad is omringd door palmbomen en stijlvolle ligbedden. Iedere avond burgers of toch noodles? Met wel 8 restaurants is er zó veel keuze. De feestjes gaan hier door tot in de vroege uurtjes. Dit is vakantie!

Vanaf

 1.125

Hotel Cortijo Bravo

Soort:
Alleen al het slingerende weggetje ernaartoe, langs schilderachtige witte dorpjes en valleien met prachtige olijfgaarden en boerderijen is meer dan de moeite waard. Toen ik op die eerste dag van mijn vakantie bij Hotel Cortijo Bravo aankwam, was het net of ik een sprookje binnen kwam rijden. Het elegante witte paleis op de heuvel stak fel af tegen de blauwe lucht en torende als een burcht hoog boven het indrukwekkende landschap uit. Ik had me laten vertellen dat de markies, die er zelf ook woont, dit majestueuze hotel nieuw heeft laten bouwen. Maar eerlijk gezegd lijkt het alsof het er altijd al heeft gestaan, als een baken van modern comfort, stijl en schoonheid in de Andalusische zon.

Als ik thuis weer eens de regen tegen de ramen zie kletteren denk ik nog vaak aan mijn vakantie bij de markies van Hotel Cortijo Bravo. De avocado - en mango bomen, de culinaire ontbijtjes en lunches... De ontspannen siestas aan het zwembad, het magistrale uitzicht en de overheerlijke en originele gerechten die elke avond weer met veel liefde op tafel kwamen... Nog een paar weekjes en dan is het zover, dan ga ik terug om weer koninklijk te genieten in mijn favoriete hotel in Andalusië. En ik weet zeker dat het niet de laatste keer zal zijn.

Vanaf

 600

Hotel Marti Resort

Soort:

Hotel Marti Resort ligt direct aan het strand van Içmeler, op ongeveer een kilometer van het gezellige centrum. Hier vier je vakantie in alle comfort, met alles binnen handbereik. Van ontspannen bij het zwembad tot lekker eten in het buffetrestaurant of in de Turkse en Mexicaanse à-la-carterestaurants - er is voor ieder wat wils. De sfeer is relaxed, het uitzicht prachtig en je hoeft eigenlijk nergens meer aan te denken.

De kamers zijn ruim en sfeervol ingericht, met warme kleuren en natuurlijke materialen die direct een vakantiegevoel oproepen. Overdag geniet je van een verfrissende duik in een van de zwembaden, terwijl de kinderen zich vermaken in het kinderbad of bij de miniclub. Zin in wat extra ontspanning? Breng dan een bezoek aan de wellness, met sauna en hamam. 's Avonds zorgt de animatie voor gezellige momenten voor jong en oud.

Vanaf

 721