Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Atrium

🇬🇷Griekenland
Agia Paraskevi
hotel
Logies en ontbijt

Het stijlvolle en gezellige hotel Atrium is een architectonisch pareltje en heeft van alles te bieden. Een prachtig uitzicht over de Egeïsche Zee, zeer sfeervolle kamers en heerlijke maaltijden. Alles is in huis voor een geslaagde vakantie op het leuke eiland Skiathos.

Bij het zwembad is het goed toeven op een ligbedje onder je parasol. Even lekker relaxen en genieten van de zon en de mooie omgeving. Voor de lekkere trek kun je terecht in de Taverne van het hotel of bij de poolbar. Bestel naast je snack een heerlijk drankje om af te koelen of een aperitief voordat je gaat dineren.

Geniet en verlaat dit hotel met een brede glimlach rond je mond.

Hotel Atrium is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 767

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hilton Cabo Verde Sal Resort

Soort:
Bij dit resort zitten luxe liefhebbers helemaal op hun plek. Modern, stijlvol en oog voor detail. De ruime en moderne kamers omringen het groter dan groot zwembad. Vergeet ook niet een bezoek te brengen aan de luxe spa, even wegdromen. 's Avonds schuif je aan bij een van de restaurants het resort zelf, of wandel je naar Santa Maria om daar de knusse restaurantjes te ontdekken.

Vanaf

 1.179

Fly & Go Eleni Beach Aparthotel

Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/kreta/) Vier een ontspannen en aangename vakantie in het Eleni Beach Aparthotel. Dit aantrekkelijke appartementencomplex wordt door de gezellige boulevard van Stalis gescheiden van het brede zandstrand. In de omgeving vind je leuke winkeltjes en sfeervolle restaurants en bars.

Vanaf

 521

Paralos Venus Suites

Het team van Paralos Venus Suites is klaar om jou een fantastische vakantie te bezorgen! Dit unieke vakantieadres en tevens adults-only adresje is perfect om even te ontsnappen aan de drukte van thuis. De relaxte sfeer neem je vanzelf over en ontspannen gaat je hier dan ook makkelijk af. Heel speciaal: De ligbedden rondom het zwembad staan in het water, verkoeling is dus altijd dichtbij.

De hotelkamers en suites zijn zeer comfortabel ingericht met een verfijnd design; perfect voor een heerlijke nachtrust. Het ontbijt is al inbegrepen, perfect voor een heerlijke start van de dag. Daarnaast kun je er ook voor kiezen om halfpension of all inclusive bij te boeken, zodat je helemaal zorgeloos kunt genieten van heerlijke gerechtjes met ingrediënten uit de regio.

Niet alleen de service is top, maar ook de ligging. Binnen een paar minuten sta je al op het heerlijke strand van Analipsis en rol je zo je handdoek uit. In de rooftopbar kijk je uit over zee met een lekker drankje in de hand. En wil je een avondje uit? De populaire uitgaansplaats Chersonissos ligt niet ver weg.

Vanaf

 736

Appartementen Villa Christina

Secrets Appartementen Villa Christina ligt haast verscholen, zoveel olijfbomen staan hier in de tuin. Het Griekse plaatje lijkt hier al gelijk helemaal te kloppen. Als dan ook de vriendelijke eigenaar, genaamd Dimitris, je met een brede glimlach opwacht valt alles helemaal op zijn plek: welkom op Zakynthos! En niet zomaar een plek, want de rustige ligging verschuilt bijna het feit dat zowel het strand als het centrum op loopaftsand liggen.

Tussen alle planten en bloemen door liggen de 4 gebouwen van Appartementen Villa Christina, waar het heerlijke zwembad absoluut een ideaal middelpunt van is. Ook is er een kleine kiosk waar ze, naast ijsjes en drankjes, lokale producten verkopen zoals wijn en olijfolie. Ook zijn er strandlakens, parasols voor op het strand en snorkelapparatuur allemaal te leen van de eigenaar;ideaal!

Als je je even wilt terug trekken kun je een goed boek lezen in de leeskamer, waar je in alle rust helemaal kunt opgaan in je verhaal. Voor de kinderen is er tevens nog een speelplaats en met 3 barbecue plekjes heb je zelfs de mogelijkheid om met het hele gezin het eten te bereiden onder de sterrenhemel.

Vanaf

 432