Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Atlantica Amalthia Beach

🇬🇷Griekenland
Agia Marina
hotel
Logies en ontbijt
Het 4-sterrenhotel Atlantica Amalthia Beach is een modern vakantieparadijs; wat alles biedt voor een ontspannen adults-only vakantie. Er staat een zonovergoten week vol spetterend zwemplezier op je te wachten. Ook voor een perfecte ligging aan het strand; kom je naar Agia Marina. Een goed uitgeruste wellness- en fitnessruimte maakt je vakantiedagen perfect in balans; zowel voor in- als ontspanning zit je hier uitstekend! Doe ook je potjes tafeltennis onder het genot van de Griekse zon en struin de omgeving door met de huurfietsen van het hotel. Beleef geweldige avonturen in en onder de golven met diverse watersporten. Weer aangekomen in het hotel laat je de menu’s van het hotel je verassen met de lekkerste lokale gerechten. Om vervolgens de avondshows je dag de perfecte afsluiting te geven. Voor een complete vakantie en zalige tijd samen; kom je naar Agia Marina!

Hotel Atlantica Amalthia Beach is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 mei 2026, 8 dgn
Charleroi
 768

Bekijk ook deze aanbiedingen

Ukino Palmeiras Village

Soort:
Een extra rondje langs het buffet of dit keer een voor je neus vers gegrild stukje vlees of vis? Hier is het letterlijk smullen geblazen. Dit gezellige familiehotel heeft meer om van te genieten. Denk aan een mini club voor de kleintjes, waterpolo of aquarobics in het ene zwembad en relaxen bij het andere waar juist even niks hoeft. Of liever een rondje langs de fitnessapparaten om vervolgens weer met trek aan te sluiten voor het dinerbuffet.

Vanaf

 890

Hotel Paradisus By Melia Fuerteventura

Soort:

Hotel Paradisus By Melia Fuerteventura is een bijzonder adres in het mooie Costa Calma. Het ligt direct aan het schitterende strand en is perfect voor wie heerlijk wil genieten van zon en zee.

De kamers van het hotel zijn luxe ingericht en heerlijk om iedere dag weer in thuis te komen na een fijne dag ontspannen of het eiland ontdekken. Lekker eten doe je in het buffetrestaurant of in een van de à-la-carterestaurants. Een smakelijke snack bestel je bij de snackbar en samen proosten kan bij meerdere bars.

Voor een heerlijke verfrissende duik zijn er meerdere zwembaden en wil je echt even ontspannen, breng dan een bezoek aan de wellness. Vergeet ook niet een keer de rest van het eiland te ontdekken en bijvoorbeeld naar Corralejo of Calete de Fuste te gaan.

Vanaf

 1.247

Catalonia Plaza Mayor

Soort:
Ben je op zoek naar een stijlvol verblijf in het hart van Madrid? Het 4-sterrenhotel Catalonia Plaza Mayor biedt moderne kamers en ligt op slechts 600 meter van de iconische Plaza Mayor. Op loopafstand vind je het Prado Museum en het Thyssen-Bornemisza Museum, ideaal voor cultuurliefhebbers. Het hotel beschikt over een fitnessruimte, een hot tub en biedt gratis WiFi. Begin je dag met een uitgebreid ontbijtbuffet en ontdek de nabijgelegen tapasbars op Plaza de Santa Ana. Met metrostation Antón Martín op slechts 300 meter is de rest van de stad binnen handbereik. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het beste van Madrid vanuit Hotel Catalonia Plaza Mayor!

Vanaf

 364

Livingstone Jan Thiel Resort Vandaag Inside / De Oranjezomer

Soort:
Zin in een bijzondere tv-ervaring tijdens je verblijf? Van 18 mei t/m 29 mei wordt Vandaag Inside met Wilfred, René en Johan live uitgezonden vanaf de MONDI Beach Club. Aansluitend neemt De Oranjezomer met Hélène Hendriks het over van 1 - 10 juni. Bij dit arrangement woon je één avond een uitzending bij in de studio van Vandaag Inside óf DeOranjezomer. Je kijkt mee van dichtbij, voelt de sfeer op locatie en combineert dat met ontspannen momenten aan zee bij MONDI Beach Club. Met dit Corendon-arrangement combineer je je vakantie met het bijwonen van een uitzending van Vandaag Inside of De Oranjezomer: retourvlucht, accommodatie én één avond in de studio zijn inbegrepen. De uitzendingen vinden ma-vr plaats Sonesta Hotels & Resorts Livingstone Curaçao is een geliefd 4-sterrenadres dat na de renovatie weer helemaal fris aanvoelt, met die relaxte tropische sfeer die je zoekt. Je loopt in twee minuten naar Jan Thiel Beach en het bruisende Plaza met beachclubs, restaurants en shops. Op het resort kies je tussen het grote zwembad of het nieuwe Adults Only-zwembad, en voor eten schuif je aan bij Mondi Jan Thiel (Italiaans met Caribische flair) of haal je makkelijk iets af.

Vanaf

 959