Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Petrino Eco Village

Petrino Eco Village

In het midden van een prachtige tuin in Chalkidiki ligt Petrino Eco Village, waar de geuren en kleuren van de mooie bloemen je zintuigen prikkelen. Het goedlachse personeel heet je hier van harte welkom in dit eco- en family friendly paradijsje. Niet zo gek, dat de lach op hun gezicht haast niet lijkt te verdwijnen, want van deze sfeervolle Secrets wordt iedereen meteen vrolijk.

Het hotel krijgt een sfeervolle uitstraling door de traditionele bouwstijl, waarbij veel steen is gebruikt. Deze stenen muren zie je zelfs terug in de karakteristieke kamers die als bungalows door de prachtige tuin gelegen zijn. Hoewel de weelderige tuin de plek bij uitstek is om te relaxen, kan dit bijvoorbeeld ook heel goed bij het zwembad of op een rustig plekje in de schaduw. Dit heerlijke familiehotel bied voor iedereen wat wils, van activiteiten voor de kids tot een massage in de spa. Maar ook de omgeving is meer dan de moeite waard. Het knusse dorpje Afitos ligt hier in de buurt waar je een blik in het verleden kunt werpen bij de oude huizen van schilder Paralis en muzikant Mandakas. Een auto huren is aan te raden, want Chalkidiki staat ook bekend om de weelderige natuur en wonderschone, onontdekte baaitjes.

Prijzen vergelijken

Petrino Eco Village is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  433

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Maria Palace

Soort:
Het 4-sterren Maria Palace Hotel is gelegen op 1 kilometer afstand van het bruisende centrum van Sunny Beach. Op loopafstand vind je een heerlijk zandstrand, waar je lekker kunt relaxen in de Bulgaarse zon. Het hotel beschikt ook over een eigen zwembad met een apart kindergedeelte en een heerlijk zonneterras. In dit resort kun je All Inclusive genieten van voortreffelijke gerechten op het grote buitenterras. In het centrum van Sunny Beach vind je diverse gezellige bars voor een lekker drankje. Je zult optimaal genieten van jouw vakantie in het Maria Palace Hotel!

Vanaf

 554

Riu Ocho Rios

Soort:
In hotel Riu Ocho Rios draait alles om plezier en genieten, elke dag weer. Hier is geen moment tijd voor verveling. Want met maar liefst vijf zwembaden, het mega Splash Water World en de superleuke kinderclub RiuLand, hebben de kleine avonturiers de tijd van hun leven. Ook aan de tieners is gedacht met de te gekke tienerclub Riu4U. En het strand? Dat ligt gewoon voor de deur. Voeg daar een top All Inclusive formule en een geweldig animatieteam aan toe, en je hebt alles voor een zorgeloze vakantie. De kamers zijn lekker ruim en gezellig, de buffetten zijn een feest voor je smaakpapillen, en de service? Die is absoluut van de hoogste kwaliteit. In Riu Ocho Rios geldt genieten met een grote G!

Vanaf

 1.405

Rosinha’s House

Soort:
Ik kan een zucht van opluchting niet onderdrukken als ik na een stevige wandeling van vier uur mijn huurauto weer zie staan. Even een momentje rust voor mijn voetjes. Toch is er geen plek waar ik mooiere wandelingen kan maken dan op Madeira. De wilde, kleurrijke natuur en de ontelbare wandelroutes vervelen me nooit.

Moe maar voldaan kruip ik achter het stuur en rij naar mijn vakantieadresje, Rosinha's House. Deze prachtige, rustieke villa is aankomende week helemaal voor mij alleen. Toen ik gisteren aankwam, voelde ik mij gelijk thuis. De moderne, witte inrichting met de stenen muren, het privézwembad en het uitzicht op zee. Niet te beschrijven zo leuk.

Ik kan dan ook niet wachten om hier vanavond van de vergezichten te genieten. Eigenaresse Chada gaf mij een tip voor een wijn, die heerlijk is om te drinken tijdens het wachten op de zonsondergang. Deze schijnt adembenemend te zijn… Wat wil een mens nog meer!

Vanaf

 1.178